Yazılım ve oyun için laptop önerisi

Buna zorlayabilir misin?

Buna bakıyordum dün 12 800 idi bir anda şu anki fiyata geldi o da beni zorluyor açıkçası.
RAM'i dual channel yapmayacaksanız almayın. İçinde 1x16 olarak geliyor RAM.
Mux switch var mı peki nitro da bir bilginiz var mı?

Buna bakıyordum dün 12 800 idi bir anda şu anki fiyata geldi o da beni zorluyor açıkçası.

Mux switch var mı peki nitro da bir bilginiz var mı?
Yok diye biliyorum. MUX Switch sadece CS GO, Valorant gibi oyunlarda fps arttırır. Diğer oyunlarda darboğaz yoksa (GPU kullanımı %97 üzerindeyse) MUX ile FPS kazanamazsınız söylemiş olayım. i7 10750h o kartı zaten tüm oyunlarda besliyor neredeyse o yüzden MUX takıntısına gerek yok gibi.

Rekabetçi oyun oynuyorsanız MUX switch olması daha iyi olur fakat bu modelde yok.
3050 Ti daha iyi değil mi 1660 Ti'ye göre.
Denk sayılır ama değil. 1660Ti'dan düşük miktarda daha az fps veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2.34'e giderseniz oyun içi sıcaklık değerlerini görürsünüz. Isınma sorunu olmayan normal bir laptopun en fazla 90 derece sıcaklığa sahip olması gerekirken bu laptop 95 derece sıcaklığa sahip. Bu video sadece bu model değil tüm Dell G modelleri için geçerli, hemen model farklı deyip geçiştirmeye çalışacağınızdan eminim.
bu da diğer video, işlemcisinin kaç derece olduğunu görebiliyorsunuzdur. @nickyokaga
@nickyokaga neye güldüğünü sorabilir miyim? Sıcaklıklar ortada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı