Yazılım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
9000
Hocam acil değilse biraz indirim bekleyin, o fiyatlara 3050ti Asus,Acer vb. Laptoplar düşüyor.

Hocam 9000TL çok para değil derken demek istediğim önceden o parayla her türlü şey yapılırdı, şimdi ne yazık ki az bir para.
Enflasyondan bahsetmiyordum ben. Maaş olarak insanların kazandıklarını merak ediyorum.

Kodlama dersinde pek kullanmazsınız bence. Ya okulun bilgisayarı olur yada bilgisayar gerektirecek birşey işlenmez.
zaten bilgisayarım var şu an o idare eder herhalde bir süre ama kasıma kadar da bekleyemem çok uzun, 1-2 hafta içinde almak istiyorum, şu an önerebileceğiniz hiç bilgisayar yok mu bu paraya??

zaten bilgisayarım var şu an o idare eder herhalde bir süre ama kasıma kadar da bekleyemem çok uzun, 1-2 hafta içinde almak istiyorum, şu an önerebileceğiniz hiç bilgisayar yok mu bu paraya??
o paraya piyasadaki çoğu bilgisayar alınır? yazılımda kimse roket uçurmayacak merak etmeyin.

o paraya piyasadaki çoğu bilgisayar alınır? yazılımda kimse roket uçurmayacak merak etmeyin.
hocam öyle bir cevap veriyorsunuz ki, elbette çok bilgisayar alınır ben de bakabiliyorum kendim, spesifik olarak bu bütçe için en iyi bilgisayarı öneri olarak almak için foruma konu açtım zaten

Çok acil değil fakat kodlama dersi varmış ilk sınıfta, acaba indirimler ne zaman olur?
Hocam gaming gecesi var bu akşam. Bazen laptop da olduğu oluyor. Bir de kara cuma yaklaşıyor fakat onun daha 49 günü var. Size kalmış.
Güzel kardeşim ben şuan pc topluyorum ve 13k ya 6600 xt li sistemi zor topladım. Eskiden o paraya 3070 ti sistem toplama videoları izlerdim.

Hocam gaming gecesi var bu akşam. Bazen laptop da olduğu oluyor. Bir de kara cuma yaklaşıyor fakat onun daha 49 günü var. Size kalmış.

Güzel kardeşim ben şuan pc topluyorum ve 13k ya 6600 xt li sistemi zor topladım. Eskiden o paraya 3070 ti sistem toplama videoları izlerdim.
O paraya her bilgisayar alınır demedim ki ! Çoğu bilgisayar alınır dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı