Yazılım ve oyun için R5 3500 vs i5 10400F

Bütçe
8000
İnternette super modelini araştırıyorum ancak Ti ve normal modeli karşıma çıkıyor. Sistemde parça değişimi yapamıyorum maalesef. 85 dereceleri görmek çok sıkıntı yaratır mı benim için? Kasa soğutması biraz da olsa yararlı olur mu?

Yaratır. 85 derecede kartın ömrünü kısaltırsın ve 85 olan kart 90'da olabilir ve yanabilir de.

İnternette super modelini araştırıyorum ancak Ti ve normal modeli karşıma çıkıyor. Sistemde parça değişimi yapamıyorum maalesef. 85 dereceleri görmek çok sıkıntı yaratır mı benim için? Kasa soğutması biraz da olsa yararlı olur mu?
85 derece biraz fazla.
Zaman geçtikçe üstünde sucuk pişirebileceğin bir sıcaklığa gelebilir.

1618851738439.png

Bu değerleri gördükten sonra biraz korktum açıkçası. Düzgün bir sistem de bulmakta zorlanıyorum. 8200 civarı önerdiğiniz bir sistem var mıdır?

Hangi konularda sıkıntı çıkartabilir? 3600 yapınca sistemin fiyatı biraz artıyor maalesef.

Benim önerdiğim sistem çok daha iyi dostum. 8000 verecek insan 8600'de verebilir. Bunu almalısın. 3500 6/6 çekirdekli bir işlemci ve ileriye dönük değil bu sebeple.

Benim önerdiğim sistem çok daha iyi dostum. 8000 verecek insan 8600'de verebilir. Bunu almalısın. 3500 6/6 çekirdekli bir işlemci ve ileriye dönük değil bu sebeple.

Stoklar veya kampanyalı durum ne olur sizce? Beklemeli miyim biraz da olsa?

Yeni konular

Geri
Yukarı