Yazılım yüklenen cihazda snapchat kullanmak

zubeyir.exe

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Elimde Galaxy J7 2015 telefonu var. Ben bu telefona birkaç gün önce sorunlardan dolayı Android 9 Custom ROM'u yükledim. Yazılımı yüklediğimden beri Snapchat'e giremiyorum. İnternette rootlu cihazlarda çalışmadığı söyleniyor. Farklı programlar ile root kontrolleri yaptım fakat cihaz rootsuz görünüyor. Stock ROM kurmadan kullanabilme yolu var mıdır?

Cihazın rootsuz olduğundan emin misiniz? Uygulamalarda SuperSU veya Magisk Manager var mı?
SuperSU vardı fakat ben programı ne işe yaradığını vs. bilmediğim için sildim. Root check uygulamalarında rootsuz görünüyor. Yazılımdan anlayan bi tanıdığım ROM rootsuz fakat telefon rootludur diyor.

SuperSU'yu silmeniz root işlemini geri almaz. Custom ROM kurduysanız zaten rootludur. SuperSU üzerinde root yetkisi talep ederek çalışıyor root kontrol uygulamaları. Sildiğiniz için root izni alamamış. Cihazınız rootlu.

SuperSU vardı fakat ben programı ne işe yaradığını vs. sildim. Root check uygulamalarında rootsuz görünüyor. Yazılımdan anlayan bir tanıdığım ROM rootsuz fakat telefon rootludur diyor.

SuperSU uygulamasını unroot yapmadan el ile sildiyseniz root korunur. SuperSU ile tekrar root atıp uygulama içinden unroot ederseniz root tamamen kalkacaktır. Yok ben root kaldırmak istemiyorum derseniz de yine SuperSU ile unroot edip Magisk root atarak bir Magisk modülü sayesinde rootlu olduğunuzu snapchatten gizleyebilirsiniz.

SuperSU uygulamasını unroot yapmadan el ile sildiyseniz root korunur. SuperSU ile tekrar root atıp uygulama içinden unroot ederseniz root tamamen kalkacaktır. Yok ben root kaldırmak istemiyorum derseniz de yine SuperSU ile unroot edip Magisk root atarak bir Magisk modülü sayesinde rootlu olduğunuzu snapchatten gizleyebilirsiniz.

Ben bunu bir deneyeyim. Tavsiye için teşekkür ederim. İşe yararsa buraya yazacağım.

@Gurasan program üzerinden rootu kaldırdım. Telefon kendini yeniden başlattı ve otomatik olarak programı sildi. Hesabıma giriş yapabildim. Teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı