Yazılıma başlamak istiyorum

TheDoctor11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık internette boş boş dolaşmaktan bıktım. Artık birşeyler yapmak istiyorum ve sizden yardım istiyorum. Bu yazılım şeyine başlamak istiyorum ( şey diyişimdem birşey bilmediğimi anlamışsınızdır).
Yeni başlayanlar için pdf kitap nerden bulabilir. Hangi programı kullanmalıyım. c++ ya başlamak istiyorum özellikle. Lütfen tavsiye verin.

Arkadaşlar artık internette boş boş dolaşmaktan bıktım. Artık birşeyler yapmak istiyorum ve sizden yardım istiyorum. Bu yazılım şeyine başlamak istiyorum ( şey diyişimdem birşey bilmediğimi anlamışsınızdır).
Yeni başlayanlar için pdf kitap nerden bulabilir. Hangi programı kullanmalıyım. c++ ya başlamak istiyorum özellikle. Lütfen tavsiye verin.

Merhaba,

Tek bir soru sormak istiyorum. Neden C++?

Birde benden bir tavsiye ben daha 11. sınıf öğrencisiyim ve orta seviye ingilizce biliyorum ve ne yaptığımı bilerek kodları mantıksal olarak yazmaya çalışıyorum bence bunu bir dene. Yalnış bir kısım olursa internetten yardım alıyorum. Eğer ingilizce bilip ne yaptığını da biliyorsan internetteki videoları izleyip ne yapacağına karar verip kolayca yapabilirsin.

Basitten başlamak isterim diyorsan HTML öğren sonra PHP, C, C++, C# diye bir sıralama yapabilirsin. Ancak inanki en basıtten başlamak ve kendini öyle geliştirmek her zaman daha başarılı olmanı sağlayacaktır.

Şimdiden kolay gelsin...

Bence Python'dan başla çok basit, python iyi bir başlangıç olacaktır bende onla başladım ve 6-7 konum kaldı.Ben aslında ben HTML,C# gibi dilleride biliyorum ama az uğraşırken öğrendiklerim işte, uzmanlaşmak için python iyi bir başlangıç bende sonradan HTML'de uzmanlaşmak için çalışacam

Eğer hem kolay hem performanslı hemde etki alanı geniş bir programlama dili öğrenmek isterseniz Python3'den başlayabilirsiniz. Ama illa ki "Ben C++ öğreneceğim karizması yüksek" diyorsanız Visual Basic sizi bekler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı