Yazılıma ilgi duyuyorum fakat bundan kazanç elde edecek kadar bilgim yok

Dark_Dragon

Yoctopat
Katılım
30 Kasım 2021
Mesajlar
7
Merhabalar, yazılımla uğraşıyorum şu an C++ ile çalışmalar yapıyorum, benim amacım bu işte iyileşip gelir elde etmek ve ileride yapacağım işlerde başarılı olmak. Ben sadece konsol üzerinde iş yapmak istemiyorum ne tür şeyler yaparak daha farklı şeyler yapabilirim ( farklı şeyler yaparsam gelir yolunu bulurum "gelir benim ana öncülüm değil yanlış anlamanızı istemem") ilerlemek istiyorum tecrübelerinizden bilgi edinmeyi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Ecmel

Kilopat
Katılım
26 Aralık 2020
Mesajlar
5.048
Makaleler
3
Çözümler
51
Proje geliştirmek.

Gelir elde edecek seviyeye gelebilecek kadar bilgi edinmek, tecrübe kazanmak için proje yapman lazım. Her projede kendini daha da geliştiriyorsun. Belli kriterlerden sonra kazanç elde edebilirsin. Freelancer platformları inceleyip talepleri az çok görebilirsin.
 

470650

Gigapat
Katılım
28 Ocak 2020
Mesajlar
11.658
Makaleler
32
Çözümler
187
Yazılım yeni doğan bir çocuğa hayatı öğretmek gibidir. Hemen koşmasını veya yemek yemeyi öğrenmesini beklemek doğru değil. Adım adım öğreneceksiniz. Kendinize projeler geliştireceksiniz. Bilginizi arttıracaksınız.
 

bitwise

Kilopat
Sosyal Tayfı
Katılım
22 Mart 2018
Mesajlar
5.358
Makaleler
1
Çözümler
48
Emeklemeden kosmaya calisma, temellerini ogren, ufak ufak proje gelistir. Arada is ilanlarina bakip ne seviyede olursan kazanc elde edebilecegin konusunda fikir sahibi ol.

Oturup senelerini bu ise vereceksin, calisacaksin; bunun sihirli bir formulu yok.
 
Yukarı