yazilimbudur.com sitesini önermiyorum

Benim siparişlerimde de bu zamana kadar bir sorun çıkmadı. Hepsi OEM geldi istisnasız.

Eki Görüntüle 739325

Ama dediğim gibi, ürün sayfasındaki "OEM" ibaresi kaldırılmış.
Merhaba, konuyu hortlatıyorum affola. Bende o siteden öneri üzerine key aldım. Açıkçası OEM, MAK çok bilmiyorum. Ne olduğuna nasıl bakabilirim?

Merhaba, konuyu hortlatıyorum affola. Bende o siteden öneri üzerine Key aldım. Açıkçası OEM, MAK çok bilmiyorum. Ne olduğuna nasıl bakabilirim?

Windows'un ara kısmına CMD yazıyoruz, açılan pencereye " slmgr /dli " yazdıktan sonra enter'a basıyoruz. Karşınıza böyle bir sekme çıkacak buradan anlayabilirsiniz.

Screenshot_1.png

Windows'un ara kısmına CMD yazıyoruz, açılan pencereye " slmgr /dli " yazdıktan sonra enter'a basıyoruz. Karşınıza böyle bir sekme çıkacak buradan anlayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 890084
Teşekkür ederim. Umarım sorun ile karşılaşmam. Eğer Lisanslı yazarsa herhangi bir sıkıntı çıkma olasılığı yok değil mi? Bir süre sonra elimde kalması gibi falan.

Teşekkür ederim. Umarım sorun ile karşılaşmam. Eğer lisanslı yazarsa herhangi bir sıkıntı çıkma olasılığı yok değil mi? Bir süre sonra elimde kalması gibi falan.
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Ek olarak, "slmgr /xpr bunu da yazarsanız Windows lisansı kalıcı mı yoksa deneme sürümümü diye, kontrol edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim, öncelikle OEM garantisi vermediklerini anlıyorum fakat açıklamalarda OEM Retail volume diye belirtiliyor ise o zaman insanlara sormaları lazım. Ayrıca, en azından bir mail atabilirler. Şu an paylaştığım görsel Windows 10 Pro diye satılan ürüne ait. Bana gönderilen yeşil renk halka içerisine aldığım. Giren çıkan zarar bizlere.
Korsana karşıyım ama KMSpico kullanıyorum ve sorun yaşatmadı.
Lütfen kızgın atmayın :)
Uzun süre ben de kullandım, fakat bu sefer yeni bilgisayar toplayınca sıkıntısız orijinal olsun istedim.
39,99 tl verdim, umarım iptal olmaz. Şu an işsizim ve 40 lira bile önemli şu devirde. Neyse helal etmiyorum desem de faydası yok. Böyle kuruluşlar ve insanlar her zaman kazanmaya devam ediyor. Çok ilgin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 74
Ben iletişime geçtim şimdi. 29.90'lık olan MAK keymiş. OEM Key satışı olmuyormuş. Sadece kurumsal lisanlarda Retail Key gönderiliyormuş.
Keşke bu mesajı almadan önce görseymişim. :/ Çalışıyordum o ara bir iki konuya baktım sonra sipariş verdim ne oem yazıyor ne retail ne mak. Dijital lisans yazıyordu. Kod 15:15'de sipariş vermeme rağmen gelmedi onu sorıyım derken lisansı da sorduğumda mak key olduğunu daha yeni öğrendim... İade yapamıyoruz dedi iadesini istiyorum dedim iade için yarın tekrar yazın diyorlar muhtemelen de iade etmeyecekler... Sağlam lisans sitesi güvenilir gibi duruyor OEM key yazıyor hem 80 TL verip ordan alıcam gibi keşke en başta öyle yapsaymışım...

Geri
Yukarı