Yazılımbudur sitesi dolandırıcı

SunSet

Megapat
Yazılımbudur dolandırıcı ve internette bedavaya dağıtılan lisansları ücretli satan bir yer. Kendilerine ulaşamıyorsun ve iptal ettiğin siparişleri kabul edip internette bedavaya dağıtılan lisans anahtarları satıyor, sitede yasaklansın.

Dün Pro Key önerisi vardı yazılımbudur sitesi öneren arladaşlar vardı. 18:00'dan sonra sipariş ettim güvenip Key 2 saat gelemedi ve sipariş de onaylamamıştı. Benim 2 sene önce aldığım Key meğersem Pro sürüme geçince çalışıyormuş. Ben de Pro ücretsiz yine onlarda ücretli satılan Key almadım iyi ki de geçtim ve benim eski Key'im internette de yok ve çalıştı.

Bunlarım siparişi iptal ettim Key gelmeden ve onaylamadan. Bunlar iptal etmeyip ve o kadar mesajlarıma cevap vermeden internette olan Key göndermişler. Arıyorsun ulaşamıyorsun, mesaj atıyorsun dönen yok sorumsuz ve yalan satıcı yer.

Ya hocam benim aldığım 2 sene önceki 9TL aldığım Key, VOLUME_MAK ama internette paylaşılmamış ve 2 sene sonra anakart değişti yine aktifleşti. Bunların sitesinde onaylanmayan siparişi bile iptal edip durumu iza ediyorsun yine onaylamışlar ve internette satılan lisans paylaşıyorlar. Bu lisansı olmazsa amcamın toplamış olduğu bilgisayar da deneyeceğim bakalım çalışacak mı? :)

İşin yalan tarafı, sipariş dediğüm saatten sonra ihtiyaç varken onaylanmıyor ve ben onaylanmamış ortada lisans yokken sipariş iptalı yapıp nedenenini açıklıyorum. Bunlar hem internette herkes tarafından bilinen bedava paylaşılan sayfadan paylaşıyor hem de ulaşamayıp iptal ettiremiyon. Bunlar tabii n11 gibi siteler de yok, nasılsa iptal edince geliyor para.

Benim paranın yandığına üzülmüyorum, burada önerip daha çok kişinin parası boşa güvenilmeyen yere gitmesin istedim. Bu sitenin şikayetlerini şikayetvar'da fazlaydı bir deneyim yapayım dedim, sosyal de önerince bir de. Bence artık sosyal de önerilmesi yasak olsun ve önerilen olursa banlansın. Lisans anahtarı da bana sıra geldiyse(hata vermeyip, aktifleştirme kişi sayısı dolmadıysa) artık amcam da denerim, para da gelmiyor geri onu da anlamış oldum.

Son düzenleme:
Gidip o siteden 10-20 liraya almak yerine G2A'den 100 küsür TL'ye aldım, OEM key olarak aldım ve OEM çıktı aylardır sıkıntısız kullanıyorum. Şimdi bu site patlarsa yenisini açarlar ve burada papağan gibi millet başlar ''falanyazılım çoh güvenilir filanyazılım çok hızlı çok ilgili.''

Yazılımbudur'dan anahtar almıştım birkaç ay önce, MAK çıktı. Önermiyorum.

Gönderdikleri e-posta adresinde şöyle bir ibare olmasına rağmen telefonla ararsanız ücretsiz gönderiyorlar "yükseltme anahtarı" dedikleri şeyi. Ne yaptıklarını bilmiyorlar sanırım...

Eki Görüntüle 727271
Ucuz etin yahnisinin yavan olduğundan şikayet ediyoruz da hiç çalışmadı benim aldığım anahtar, bir şeyler dönüyor yani o sitede.

Geri
Yukarı