Yazılımcı olmak zor mu?

Zor değil ki bir kere?
Neyi zor sence ben bir zorluğunu görmedim
Hocam saçmalamaya başladınız bence.

Onu diyorum işte. Daha zor bir işe giriştin mi de zorluğunu yada kolaylığını gördün ? Bilmeden sallama bir daha hiçbir mesleğe.
Bugün ben de giriştim yazılıma bu arada :D . Birkaç hafta devam edeceğim. Udemy'den kurs da aldım. Bakalım, öğrenebilecek miyim :D .
Önerileriniz varsa bu konu üzerinden alabilirim. Teşekkürler şimdiden :D .

Hocam saçmalamaya başladınız bence.

Bugün ben de giriştim yazılıma bu arada :D . Birkaç hafta devam edeceğim. Udemy'den kurs da aldım. Bakalım, öğrenebilecek miyim :D .
Önerileriniz varsa bu konu üzerinden alabilirim. Teşekkürler şimdiden :D .

Zor mu değil mi? Bir karar ver artık.

Zor da demedim kolay da demedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacı taş devri ne alaka ¿
Yatarak para kazanmayi absurt goruyorsun, basit oldugunu dusunuyorsun ya. Binlerce yil once atalarimiz avcilikla, ciftcilikle, hayvancilikla kazaniyordu cunku binlerce yil onceydi! Cagimizda uretimin fiziksel kismini makineler yapiyor mesela, bazilarimiz da beynini kullanarak bunlarin olmasini sagliyor.

Yatarak para kazanmayi absurt goruyorsun, basit oldugunu dusunuyorsun ya. Binlerce yil once atalarimiz avcilikla, ciftcilikle, hayvancilikla kazaniyordu cunku binlerce yil onceydi! Cagimizda uretimin fiziksel kismini makineler yapiyor mesela, bazilarimiz da beynini kullanarak bunlarin olmasini sagliyor.

Yav kim basit diyor yat yatağına yaz kodunu, serbestlikten bahsediyorum. Anlamayan sizsiniz.

Yav kim basit diyor yat yatağına yaz kodunu, serbestlikten bahsediyorum. Anlamayan sizsiniz.
Niye bak öğrenirken zor demişsin. Öğrenirken taş mı taşıyorsun ? Hani serbestlikten dolayı kolaydı ?
Açıkçası ben biliyorum yazilim fakat her iş gibi bilene kolay dışarıdan zor görünen bir iş. Sadece öğrenirken zorluk çekiyorsun biraz sonrasında yatarak para kazanıyorsun cidden.
Öğrenirken de yat yatağına öğren.

Aynen genelde kiyafet ve mekan zorunlulugumuz olmadigindan cok beles bir alan. Hayatimizin cogunu 20x30'luk bir alana bakarak geciriyormusuz, beynimiz calismaktan mavi ekran veriyormus, uyku duzenimiz yokmus surekli basimiz gozumuz boynumuz agriyormus falan bunlar onemsiz kucuk ufak minik detaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı