Yazılımcılar neden MacBook kullanıyor?

furkandur

Zeptopat
Yazılımcılar MacBook'u seve seve kullanıyorlar sebebi nedir? İnternetten baktım güçlü olduğu için diyor çoğu ama bu fiyata daha iyi sistemler alınabilir. Neden kullandıklarını açıklar mısınız?

curiousoftech

Hectopat
Çünkü bir çoğu plaform için uygulama geliştiriyor. Yani IOS üzerinde bir uygulama geliştirmek veya çalışmak için en mantıklı cihaz IOS tabanlı bir cihazdır. Bir kısmıda IOS stabilitesi ve tutarlılığı için tercih ediyor. Lakin genel olarak ilk kurduğum cümle geçerli. Bu da cihaz genelde Macbook olmakta.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
Yazılımcılar MacBook'u seve seve kullanıyorlar sebebi nedir? İnternetten baktım güçlü olduğu için diyor çoğu ama bu fiyata daha iyi sistemler alınabilir. Neden kullandıklarını açıklar mısınız?

Güç ile alakası yok.
İşletim sistemi diğer işletim sistemlerinden daha stabil ve düzgün çalıştığı için yazılımcılar ve diğer kullanıcılar Apple tercih ediyorlar.
Yazılımcı için bilgisayarın bir önemi yok. Vakit nakittir. En kısa sürede en konforlu şekilde bir işi yapabilmek bütün çalışanların ortak özelliği.

manipulation

Zeptopat
Makaleler
1
Arayüz ve işlemcisi daha uygun. Ayrıca platformlara uygulama veya daha farklı şeyler geliştirmek istediklerinden dolayı iOS tabanlı işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorlar.

technope

Picopat
Yazılımcıyım. Windows bilgisayarımı genel kodlamalar için, Macbook cihazımı ise ios programlama için kullanıyorum. Macbook'da kodlarken daha rahat ve kolay yazıyor gibi hissediyorum. Gerçekten stabil ve konforlu bir kullanım sağlıyor Macos.

Yukarı