Yazılımdan nasıl para kazanabilirim?

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yazılım biliyorum. Lise 1 öğrencisiyim fakat sınıfımdakilerden çok öndeyim. Ekran kartım çok kötü. Bu yüzden yazılımdan para kazanmak istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecekler var mı?

Arkadaşlar, yazılım biliyorum. Lise 1 öğrencisiyim fakat sınıfımdakilerden çok öndeyim. Ekran kartım çok kötü. Bu yüzden yazılımdan para kazanmak istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecekler var mı?

HTML bilgin varsa basit bir site yap.
CSS ile süsle.

Yazılım biliyorum demek yerine ne bildiğini söylesen keşke. Hangi dilleri biliyorsun? Ne alanında çalışıyorsun? Daha önceki tecrübelerin neler? Ne seviyedesin?

"Yazılım biliyorum." o kadar geniş bir cümle ki anlatamam sana. Ekran kartı oyun programlamıyorsan o kadar iyi olmasına gerek yok zaten.

Yeni nesilde Python ile başlıyorlar.

Python'da yeterli kadar biliyorum. Tıkandığım kısımda araştırma ile kendimi geliştiriyorum.

Aslen zamanında Python ve HTML öğrenecektim bıratkım.

Udemy hesabımda 20 tane kurs vardır.
Okul sınav derken öğrenmeye vakit yoktu.
Bıratkım.

Python ile ne kazanırsın bilemem.
Basit program yaparsın şansın varsa.

Python'da yeterli kadar biliyorum. Tıkandığım kısımda araştırma ile kendimi geliştiriyorum.
Ne seviyede biliyorsun Python'u? Hangi kütüphaneleri biliyorsun? Daha önce yaptığın örnekleri gösterebilir misin?

Yazılım biliyorum demek yerine ne bildiğini söylesen keşke. Hangi dilleri biliyorsun? Ne alanında çalışıyorsun? Daha önceki tecrübelerin neler? Ne seviyedesin?

"Yazılım biliyorum." o kadar geniş bir cümle ki anlatamam sana. Ekran kartı oyun programlamıyorsan o kadar iyi olmasına gerek yok zaten.

Sorunda orada işte. Ekran kartım Unreal Engine 4 de 30 FPS altı. Python dilini orta seviyenin üstünde biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı