Yazılımsal müdahale laptopu garanti dışı bırakır mı?

beaher0n

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Bugün Legion 5 laptop aldım ve aklıma bir iki soru takıldı; Windows 10 OEM'ya da Retail Key laptopun garanti dışı kalmasına sebep olur mu? İkincisi, genel olarak yazılımdan kaynaklı bir sorun laptopun garanti dışı kalmasına sebep olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar. Bugün Legion 5 laptop aldım ve aklıma bir iki soru takıldı; Windows 10 OEM'ya da Retail Key laptopun garanti dışı kalmasına sebep olur mu? İkincisi, genel olarak yazılımdan kaynaklı bir sorun laptopun garanti dışı kalmasına sebep olur mu?

OC harici sorun yok.

Öncelikle hayırlı olsun oem keyler garanti dışı bırakmaz kendimde kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı ama diğer sorunuz olan yazılımdan kaynaklı garanti dışı olurmu bir bilgim yok ama oc vb işlemler yaparsanız garanti dışı kalıcağını düşünüyorum

Geri
Yukarı