"Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" cezası saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Neden böyle bir ceza var ki? Ben mi yaptım yazım yanlışı? Adamın sorununu hızlıca okuyup yardımcı oluyorum, yanlış bir şey yazmış mı diye kontrol etmiyorum ki! Ben başkasının yanlışını düzelterek alıntılamak mecburiyetinde miyim, moderatör müyüm ben? Yazan kişi dikkat etsin, kurunun yanında yaş niye yanıyor?

Neden böyle bir ceza var ki? Ben mi yaptım yazım yanlışı? Adamın sorununu hızlıca okuyup yardımcı oluyorum, yanlış bir şey yazmış mı diye kontrol etmiyorum ki! Ben başkasının yanlışını düzelterek alıntılamak mecburiyetinde miyim, moderatör müyüm ben? Yazan kişi dikkat etsin, kurunun yanında yaş niye yanıyor?
Artık tecrübe ettiniz bir daha yapmazsınız olur biter.

Bir keresinde mesajı önce raporlayıp sonra alıntı yapmıştım, yine ceza yedim. E alıntı yapmadan havaya yazar gibi mi yazayım? Bu cezanın saçmalığı konusunda size hak veriyorum.
Alıntıladığınız mesajı düzenleyebilirsiniz.

Ben başkasının yanlışını düzelterek alıntılamak mecburiyetinde miyim, moderatör müyüm ben?
Eğer bir mesajı alıntılıyorsanız, düzeltmek zorundasınız. Kurallara uymanız gerekmektedir. Birisinin mesajını alıntılamak istemiyorsanız, etiket kullanmalısınız. Yazım yanlışlarını düzeltmek için moderatör olmanıza gerek yok.

Ben de aynı cezayı aldım, birkaç defa. Ya alıntıladığınız mesajdaki hataları kontrol edip düzelteceksiniz, ardından gönderinize ekleyeceksiniz.

Ya da direkt etiketleyip cevap vereceksiniz.

Onun dışında başkasının hatasının cezasını çekersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı