Yazın çalışmak için iş önerisi

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Yazın çalışmak için bir iş düşünüyorum. Elime biraz para geçsin, monitör falan alayım diye. Haftalık 100TL civarında bir şey alırsam bana yeter açıkçası.

Arkadaşlar merhabalar. Yazın çalışmak için bir iş düşünüyorum. Elime biraz para geçsin, monitör falan alayım diye. Haftalık 100TL civarında bir şey alırsam bana yeter açıkçası.
Sana kötü bir haberim var covid-19 devam ettiği sürece iş bulman imkansız.

Yaşadığın yeri bilmediğimden pek şey diyemem garsonluk iyi bir fikir. Tabi el becerin varsa.

Yaşın biraz büyükse lokanta gibi işletmelerde çalışabilirsin. Onun dışında haftalık 100 lira ve üzeri veren bir yer bu devirde var mı bilemiyorum. Yaşadığın şehre, ilçeye de bağlı aslında. Doğu ya da İç Anadolu bölgelerinden birinde yaşıyorsan çok bir şey bekleme; Marmara ya da Akdeniz'de yaşıyorsan biraz daha fazla kazanırsın.

(Yanılma olasılığım çok yüksek. :) )

Benim önerim markettir marketlerde müşterinin ürününü poşetlersin ve yerleri silmek eşyaları yerleştirmek ve düzenlemek gibi şeyler pandemi dolayısıyla daha az mesai var bir arkadaşım vardı 2 sene önce şu an konuşmuyoruz ama carfoursa da çalışıyordu haftalık 200 TL alıyordu sana tavsiyem Migros carfoursa veya yerlimarket falan kolay gelsin ;)

Hocam peki, bu Forumlarda Moderatörlük vs. para kazandırıyor mu? Ya da internet üzerinden bir şeyler yaparak para kazanmanın yolları var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı