Yazın işte çalışmak

Kardeşim tuning dükkanında çalışıyorum şöyle söyleyim bu işte çok para var 1.5K'ya aldığın amfiyi 2.5 3.5kd'an satabilirsin zaten cam filmi şu an piyasa 5 cam 1K alıyorum çalışmanı öneririm ilk temlizikle başlarsın çay işi falan sonra yavaş yavaş öğrenirsin. Bu arada kendini ezdirme boş durma göze batabilirsin.
Boş durmamak için nelere koşturayım ne yapayım fikir verebilir misin

Kardeşim tuning dükkanında çalışıyorum şöyle söyleyim bu işte çok para var 1.5K'ya aldığın amfiyi 2.5 3.5kd'an satabilirsin zaten cam filmi şu an piyasa 5 cam 1K alıyorum çalışmanı öneririm ilk temlizikle başlarsın çay işi falan sonra yavaş yavaş öğrenirsin. Bu arada kendini ezdirme boş durma göze batabilirsin.
Abi şimdi ben daha yeni gircem ve günlük almak istiyorum tabi ordaki dükkan sahibi ne der bilmiyorum dükkan caddede yani ben yeni gircem bana senin gibi 1 k gibi fiyat verirler mi yoksa günlük 500 fln mi verirler

Son düzenleme:
Boş durmamak için nelere koşturayım ne yapayım fikir verebilir misin?

Abi şimdi ben daha yeni gireceğim ve günlük almak istiyorum tabii oradaki dükkan sahibi ne der bilmiyorum dükkan caddede yani ben yeni gireceğim bana senin gibi 1 k gibi fiyat verirler mi yoksa günlük 500 falan mi verirler.

Günlük 500₺ veriyorlarsa bende geleyim.

Merhaba yaz tatiline az bir süre kaldı ve ben de yazın çalışmak istiyorum. Günlük olarak sizce ne kadar verirler? Tuning dükkanları gibi yerlere soracağım çalışmak için.
Ben 2 kere deneyimledim. Kendi paranı kazanmak güzel hissettiriyor.
1. Deneyimim personel olacaktı, müşterilere yardımcı olup, etrafı temizliyordum.
2.deneyimim ise yine aynı yerde kasiyerlikti. Oturduğum yerde boş zamanımda telefona bakıyordum o da kötü değildi.
Bence yapılır.

Ben 2 kere deneyimledim. Kendi paranı kazanmak güzel hissettiriyor.
1. Deneyimim personel olacaktı, müşterilere yardımcı olup, etrafı temizliyordum.
2.deneyimim ise yine aynı yerde kasiyerlikti. Oturduğum yerde boş zamanımda telefona bakıyordum o da kötü değildi.
Bence yapılır.
Ne kadar almıştın günlük

Ne kadar almıştın günlük.

Ben yakınım olduğu için haftalık 200₺ aldım fakat:
Yemek masrafları.
İstediğimde harçlık.
Telefon (A33)
Bunlar fiyata dahildi. Sahibi kuzenimdi yani bana telefon alıp harçık vermesi karşılığında 3 ay kasiyerlik yaptım gayet iyiydi bence.
Ha unutmadan her sabah onun arabasıyla gelip akşam onunla dönüyordum :)
Beleşten geçirdim yazı.

Ben yakınım olduğu için haftalık 200₺ aldım fakat:
Yemek masrafları.
İstediğimde harçlık.
Telefon (A33)
Bunlar fiyata dahildi. Sahibi kuzenimdi yani bana telefon alıp harçık vermesi karşılığında 3 ay kasiyerlik yaptım gayet iyiydi bence.
Ha unutmadan her sabah onun arabasıyla gelip akşam onunla dönüyordum :)
Beleşten geçirdim yazı.
Gayet güzel. Bende iş arıyorum. Önceki çalıştığım yer hiç samimi değildi. Çok sıkılıyordum. Ama böyle yakının olduğu zaman hem eğlenceli oluyor, hem para kazanıyorsun, sıkılmıyorsun, samimisin dertlerini anlatabiliyorsun.

Gayet güzel. Bende iş arıyorum. Önceki çalıştığım yer hiç samimi değildi. Çok sıkılıyordum. Ama böyle yakının olduğu zaman hem eğlenceli oluyor, hem para kazanıyorsun, sıkılmıyorsun, samimisin dertlerini anlatabiliyorsun.
Evet oturup pubg falan atmıştık hatta :D

Yeni konular

Geri
Yukarı