YBS bölümü okunur mu?

VOLUSPA1

Hectopat
Arkadaşlar Kırşehir ahi evran YBS tutuyor yazsam mı kararsız kaldım. Onun dışında Gümüşhane, Bayburt, burdur gibi yerler de var ama YBS okunur mu tam orasını bilemiyorum aydınlatırsanız sevinirim.

Burdur falan gelmiyor ki,sıralamanın üstünde Kırşehir de gelmez gibi dostum. Hevesini kırmak gibi olmasın,YBS çok yükseliyor bilmiyordun herhalde. Tam 500 bindeysen 509 binlik Kırşehir gelmez :(

Burdur falan gelmiyor ki, sıralamanın üstünde Kırşehir de gelmez gibi dostum. Hevesini kırmak gibi olmasın, YBS çok yükseliyor bilmiyordun herhalde. Tam 500 bindeysen 509 binlik Kırşehir gelmez :(

Vallahi aga yazıp denerim şansımı da yazılacak bir bölüm mü acaba onu merak ediyorum yani 4 yıl okuyup bir iş sahibi yapar mı bu bölüm.

Vallahi aga yazıp denerim şansımı da yazılacak bir bölüm mü acaba onu merak ediyorum yani 4 yıl okuyup bir iş sahibi yapar mı bu bölüm.
Diyorumya şuan acayip talep var o yüzden gelmez diyorum 500 bin yapmışsın eger normal bir bölüm olsa 509 bin lik bir bölüme çok rahat girerdin hatta daha yüksek sıralamadakilerde gelebilirdi bu YBS önü açık oldugu için talep görüyor zaten

Geri
Yukarı