YBS için 6500 TL laptop tavsiyesi

BloodWish

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenim Görevlisi
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. KTÜ de YBS bölümü okuyacağım ve ödevlerde kullanmak için max 6500 TL değerinde laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

En iyi tercih Abra V15.2 8 GB RAM ekleyerek almak.

Hafif bir şey isterseniz MSI GF63 Thin 9SC-058XTR bakabilirsiniz ama ekran kartı Max-Q olduğu için normal 1650 performans alamazsınız.

Büyük ihtimalle ABRA V15.2 8 GB RAM ekleyip ve 256GB SAMSUNG PM981 M.2 SSD ile alacağım ama yinede başka önerileri olanlar varsa bekliyorum.

Selamlar, biliyorum konunun üzerinden biraz zaman geçti ama bir sorum vardı da cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
Bu yıl ben de sizin gibi yönetim bilişim sistemleri bölümünü seçtim ve bir PC alacağım. Şu anda bir PC toplamayı düşünüyorum çünkü pek seyahat halinde olan bir insan değilim. Sadece merak ettiğim YBS bölümünde laptop şart mı ve eğer şartsa kullandığınız laptoptan memnun musunuz? Şart mı derken yani derslere götürme veya okulda kullanma gibi...Cevaplarsanız çok mutlu olurum :)

Selamlar, biliyorum konunun üzerinden biraz zaman geçti ama bir sorum vardı da cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
Bu yıl ben de sizin gibi yönetim bilişim sistemleri bölümünü seçtim ve bir PC alacağım. Şu anda bir PC toplamayı düşünüyorum çünkü pek seyahat halinde olan bir insan değilim. Sadece merak ettiğim YBS bölümünde laptop şart mı ve eğer şartsa kullandığınız laptoptan memnun musunuz? Şart mı derken yani derslere götürme veya okulda kullanma gibi...Cevaplarsanız çok mutlu olurum :)
Dostum selamlar ben de seneye ybs okumayı düşünüyorum ama bilgisayar mı laptop mu alsam karar veremedim sen hangisini seçtin ?

Dostum selamlar ben de seneye YBS okumayı düşünüyorum ama bilgisayar mı laptop mu alsam karar veremedim sen hangisini seçtin?

Ben laptop seçtim, şu anda uluslararası ticaret ve işletmecilik okuyorum ve bu bölüm için bile laptop şart, YBS için kesin gerekir diye düşünüyorum. Şu an uzaktan eğitim olsa da okula sunum için götürme amaçlı ve daha birçok nedenden dolayı üniversitede laptop daha avantajlı bence. Çok oyun oynamıyorsan da direkt laptop düşün zaten, ben oyun amaçlı bir laptop aldım da hem CPU'su ekran kartına yetersiz hem de ısınıyor :( , hem de aynı paraya RTX 2060 alabilecek iken GTX 1660 Ti Max Q aldım. Gene de üniversite için laptop şart gibi :D.

Ben laptop seçtim, şu anda uluslararası ticaret ve işletmecilik okuyorum ve bu bölüm için bile laptop şart, YBS için kesin gerekir diye düşünüyorum. Şu an uzaktan eğitim olsa da okula sunum için götürme amaçlı ve daha birçok nedenden dolayı üniversitede laptop daha avantajlı bence. Çok oyun oynamıyorsan da direkt laptop düşün zaten, ben oyun amaçlı bir laptop aldım da hem CPU'su ekran kartına yetersiz hem de ısınıyor :( , hem de aynı paraya RTX 2060 alabilecek iken GTX 1660 Ti Max Q aldım. Gene de üniversite için laptop şart gibi :D.
Ben hem oyun hem ybs için alacağım laptoplar gerçekten çok pahalı yani laptopa o kadar para vermek yerine çok daha iyi pc almak daha mantıklı geliyor bana da 😀
Ben hem oyun hem ybs için alacağım laptoplar gerçekten çok pahalı yani laptopa o kadar para vermek yerine çok daha iyi pc almak daha mantıklı geliyor bana da 😀
Ryzen 5 2600
16gb ram
1660super li bir sistem düşünüyorum

Ben hem oyun hem YBS için alacağım laptoplar gerçekten çok pahalı yani laptopa o kadar para vermek yerine çok daha iyi PC almak daha mantıklı geliyor bana da 😀

Ryzen 5 2600.
16 GB RAM.
1660 Super'li bir sistem düşünüyorum.

Güzel bir sistem gibi, bu fiyatlar ile laptop almanızı tavsiye etmem artık zaten. Direkt PC toplayın ben açıkça pişmanım laptop aldığıma oyun konusunda :D. 11bin tl veya üstü bir bütçeniz yoksa hiç düşünmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı