YDS Sınavına Hazırlanma

Beoxolf

Kilopat
Seneye YDS sınavına girip İngiliz Dili Ve Edebiyatı okumayı düşünüyorum. Şuanda ingilizce seviyemi bilmiyorum fakat biriyle rahat bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum ve ingilizce dersim hep iyi olmuştur. İngilizce konusunda eğilimliyim yani. 1 senede iyi bir puan alınacak şekilde bu sınava hazırlanılabilir mi? İngilizce kursuna gideceğim bu arada.

Dil sınavı diğerlerinden daha kolay bir sınav. TYT'de 90a yakın net dilde de 60 kadar yapsan istediğin üniversiteye girersin. Ve hazırlanması inan bana sayısaldan çok daha kolay :)

Dil sınavı diğerlerinden daha kolay bir sınav. TYT'de 90a yakın net dilde de 60 kadar yapsan istediğin üniversiteye girersin. Ve hazırlanması inan bana sayısaldan çok daha kolay :)
Umarım dediğin gibidir internette biraz araştırma yapınca çoğu kişinin çok zor dediğini gördüm. O yüzden biraz endişeliyim.

Dilci bir sürü arkadaşım oldu. 4-5 ay çalışmayla TYT'de 60 kadar netle Gazi İngiliz Dili ve Edebiyatında. 8000 falan oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı