Çözüldü Yedeklediğim oyunlar Steam'de gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tcknmx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kiev
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ve Donanım
Merhaba, PC kasmaya başlamıştı ben de oyun dosyalarının hepsini (55GB) flash belleğe geçirdim, format attım. Ama bir sorun var, steamapps/common'a oyun dosyalarını atınca Steam bunları görmüyor, tekrar indiremem 1 hafta daha bekleyemem :)

Çözüm
Dosyaları steamapps/common klasörüne atmadan önce 1-2 dakika indirsin, 1-2 dakika sonunda indirmeyi durdurup steamapss/common klasörüne atın. Daha sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın, eksik dosya varsa tekrar yüklesin. Büyük ihtimalle düzelir.
Dosyaları steamapps/common klasörüne atmadan önce 1-2 dakika indirsin, 1-2 dakika sonunda indirmeyi durdurup steamapss/common klasörüne atın. Daha sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın, eksik dosya varsa tekrar yüklesin. Büyük ihtimalle düzelir.

Çözüm

Sağ ol kardeşim Allah razı olsun korkmuştum 70 GB indireceğim diye kota mota biter mazallah :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı