Yediğim Tostun Sucukları Sararmıştı

LynuX_

Hectopat
Daha fazla  
Dershanemin yakınında hep tost yediğim bir tostçu vardı sabah yine orada tost yedim ve tostun içindeki sucukların hafif sararmış olduğunu gördüm ama utandığım için bir şey diyemedim. Sucukların sararmış olduğunu da sonradan fark ettim. Şimdilik bir şeyim yok ama bu sağlık sorununa yol açar mı? Doktora gitmeli miyim? Biraz korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerden her şey yenmez. Ya üşenmeyip malzemeleri alarak aynısını siz evde yapacaksınız ya da dışarıda yemek yerken paraya kiyip daha düzgün yerlerden yiyeceksiniz. Bir ürün, özellikle yiyecek gereğinden ucuzsa ben orada bir bit yeniği ararım.

Zehirlenme belirtileri yoksa bir şey olacağını sanmam ama kötü olursan doktora git.

Her yerden her şey yenmez. Ya üşenmeyip malzemeleri alarak aynısını siz evde yapacaksınız ya da dışarıda yemek yerken paraya kiyip daha düzgün yerlerden yiyeceksiniz. Bir ürün, özellikle yiyecek gereğinden ucuzsa ben orada bir bit yeniği ararım.

Zehirlenme belirtileri yoksa bir şey olacağını sanmam ama kötü olursan doktora git.

En iyisi evde kendin yapman istediği kadar düzgün bir yer olsun ev gibi olmaz.
Büyük ihtimalle çok ucuz bir sucuk kullanıyor ucuz sucuklarda gıda boyası vardır bence boyası akmıştır.

Geri
Yukarı