Yediğimiz önümüzde; yemediğimiz nerede?

Ülkenin Cumhurbaşkanı altın kaplamalı tavalardan, altın kaplamalı tencerelerden yemek yerken ben burada makarna yiyorum diye şükretmem.
Bence hiçbir Cumhurbaşkanıyla kendini kıyaslama. Bak Türkiye için konuşmuyorum beni yanlış anlama, Cumhurbaşkanları okuyup çok büyük bir mertebeye gelmiş. Onların hakkıdır bizden daha iyi geçinmek.

Bence hiçbir Cumhurbaşkanıyla kendini kıyaslama. Bak Türkiye için konuşmuyorum beni yanlış anlama, Cumhurbaşkanları okuyup çok büyük bir mertebeye gelmiş. Onların hakkıdır bizden daha iyi geçinmek.
H-eh, burada ayrılır yollarımız işte, altın musluk mu kullanıyor dünya liderleri.

Hangi ülkenin Cumhurbaşkanı altın tavalardan, tencerelerden yemek yiyor bizimkinden başka?

Merkel'in markette ucuz şarap aldığını, seçtiğini gördük, bizimkinin altın sevdası var.
Bu adam sırf okumuş diye, ülkeyi yönetiyor diye altın tavalardan yemek yemeye hakkı yok.

Ya benim güzel kardeşim, okuyan eleman bırak altın tavayı, altın almaya korkar oldu, sen gelmişsin kendini kıyaslama diyorsun.

Senin o sözler yaş yaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı