Yediğiniz en iyi hamburger neydi?

James Gosling

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Benim için hamburger en önemli yiyecek, bir yere gittiğimde direkt hamburgercilerini araştırırım ve bunca yıllık tecrübe ve arayış içerisinden sonucum, Ankara’daki Piel Roja’nın Navajo Burgeri, yediğim en iyi hamburgerdir, yiyenler bilir. Sizin için en iyi hamburger nedir?

Benim için öyle bir şey asla olmayacak. Çünkü özellikle fast food konusunda çocukluğumda o kadar tiksindirici haber gördüm ki içimde kuşku olmadan hiçbirini tüketemiyorum.

Kadıköy'e yolum düşerse ve canım burger yemek isterse Zapata Burger'e uğrarım. Hemen yanındaki Kadıköy Basta Street Food Bar da iyidir.

Evime yakın olarak da Zor Burger diye bir yer var, oradan yerim. Burger King, McDonalds gibi saçma sapan fast food zincirlerine vereceğiniz paranın üstüne biraz daha koyarak kaliteli burger yemek mümkün.

Nusret'in burgeri de güzel bu arada. Parasının hakkını veriyor.

Kendin yaptığım hamburger hazır hamburgerlerin içinde ne oluğu kimse bilmiyor ve Amerika'da Türkiye, de eşek eti domuz eti kullanıyorlar bu yüzden ben çıkardan malzemeleri alıp kendin yaparım bu yüzden ev yapımı hamburger en iyisi üstüne köy domatesi, köy malzemeleri, ooo miş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanburger diye bir yer vardı. Genelde lezzetli ama az pişmiş geldi yanlışlıkla ve vek beğenmedim. Orta idealdir. Kırmzı eti az pişmiş severim fakat kıyma da köfte de problemli bir konu.

Kendi zevkime göre yaptığım hamburger bence en iyisidir. Ama dışarıda yediğin hangisi en iyisi diye sorarsan Çekya'da George Prime Burger diye bir yerde The Cheese Burger Project diye bir menüydü. Mükemmeldi.

Kadıköy'e yolum düşerse ve canım burger yemek isterse zapata Burger'e uğrarım. Hemen yanındaki kadıköy basta street food bar da iyidir.

Evime yakın olarak da zor burger diye bir yer var, oradan yerim. Burger king, McDonald's gibi saçma sapan Fast food zincirlerine vereceğiniz paranın üstüne biraz daha koyarak kaliteli burger yemek mümkün.

Nusret'in burgeri de güzel bu arada. Parasının hakkını veriyor.

Kanka bir ara Full zor burger yedim. Getir'deki indirimler başlayınca yok gramaj küçültmeler yok ekmek küçültmeler falan derken iyice soğudum. Burger factory var orasının etini seviyorum. Onun dışında burger yiyelim var ama çok fazla önermem. Burgerzade'yi asla önermem. Hem eksik geldiği oldu hem ekmeğinin bayat geldiği oldu hem de 1.5 saatte geldiği oldu. Dev burger ve Lost burger orta. Murat chef var onun da burgerleri güzel daha bugün yedim. Ercan burger fiyatına göre iyi fakat fazla yağlı. Hepsi Burger'in burgerleri bayağı sulu. Kaptan sarısakal da fiyatını hak ediyor pişman olmazsınız.

Geri
Yukarı