Yemeksepeti 30 TL'ye 20 TL kupon

Bu kodu kullanmak için yeni hesap açmam mı gerek?

Getir Yemek'te de aynı şekilde 40 liraya 20 lira indirim var. Ailenizdeki telefon numaralarını kullanarak indirimi katlayabilirsiniz.
Bu kodu kullanmak için yeni hesap açmam mı gerek?

Her telefon numarasına 1 kerelik indirim oluyor. Yani telefon numaranız ile önceden sipariş verdiyseniz indirimi kullanamazsınız. Ayrıca hesapta ilk siparişe 20 TL indirim olması gerekiyor diye biliyorum.

Yemeksepeti kaç yıllık platform, yeni hesaplara yaptığı kampanyadan 3 kişi falan yararlanır herhalde.

Getir Yemek'te de aynı şekilde 40 liraya 20 lira indirim var. Ailenizdeki telefon numaralarını kullanarak indirimi katlayabilirsiniz.

Her telefon numarasına 1 kerelik indirim oluyor. Yani telefon numaranız ile önceden sipariş verdiyseniz indirimi kullanamazsınız. Ayrıca hesapta ilk siparişe 20 TL indirim olması gerekiyor diye biliyorum.
Nasıl yapıyoruz getir'de ?
Bilgisayar üzerinden yapılabiliyor mu ?

Merhabalar, Yemeksepeti 30 TL'ye 20 TL indirim, ilk alışverişe ve yeni bir telefonu numarasına özeldir. " YEMEK20 " koduyla karnınız doysun👍🙃
Ben eskiden konumumu acıbademe bağladığımda bedavaya 20 tl cüzdan parası ekliyordu , ailemdeki 3 kişiyi de bağladım hala geçerli mi benim için ?

Yeni konular

Geri
Yukarı