Gıda Yemeksepeti Carl's Jr. indirim kuponu

Gelmemiş hocam. Zamanında bana 40TL indirim kodu gelmişti 42 liralık bir şey söyleyip 2 lira ödemiştim.
hocam saka maka 2 tlmı odedınız benım trendyoldada gelıyor ancak yemek tutarı mınımım 20 tlden baslıyor yanı kuponu kullanabılmen ıcın 20ustu bısey alman lazım yemek sepedındede var cogu restorantlarda sız nasıl 2 tl ye aldınız?

Hocam saka maka 2 tlmı odedınız benım trendyoldada gelıyor ancak yemek tutarı mınımım 20 TL'den baslıyor yanı kuponu kullanabılmen ıcın 20ustu bir şey alman lazım yemek sepedındede var cogu restorantlarda sız nasıl 2 TL'ye aldınız?

Hocam vallahi 2 liraya çiğ köfte + tavuk pilav + ayran yedim.

Hocam saka maka 2 tl mi odedınız benım Trendyol’da da gelıyor ancak yemek tutarı mınimum 20 t’lden baslıyor yanı kuponu kullanabılmen ıcın 20 üstü bir şey alman lazım Yemek Sepetinde de var çoğu restorantlarda sız nasıl 2 TLye aldınız?
Kupon gelince öyle oluyor hocam Yemeksepeti’nde, diyelim 40TL sınırı var restorantın 40,1TLlik şey söyleyip 40 liralık kupon kullanılabiliyor. Trendyolyemek’te kuponla beraber o sınırın üstünde olmalı diyor.

Kupon gelince öyle oluyor hocam Yemeksepeti'nde, diyelim 40TL sınırı var restorantın 40, 1TL'lik şey söyleyip 40 liralık kupon kullanılabiliyor. Trendyolyemek'te kuponla beraber o sınırın üstünde olmalı diyor.

Aynen oyle.

@Okay many bazı restoranlar ücretsiz gönderim yapıyor.

Hocam o restorantlar var ya, ben nasıl bılebılırım? Yemeksepetınde halen bu restorantlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı