Yemeksepeti.com manüpilasyonları ve yaşadığım rezalet

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Yemeksepeti'nden yemek söyleyecektim, neyse uygulamaya girdim. Hemen joker indirimi bildirimi geldi, neyse tıkladım, seçili restorana özel 30 lira siparişe 10 lira indirim yazdı. Tıkladım. Neyse içecek falan siparişimi limit olan 30 lira üstü yani 32 liraya tamamladım garanti olsun diye. İndirim de uygulandı, ödenecek tutar 22 lira yazdı. Fakat sipariş ver butonuna bastığımda akıl almaz bir manüpilasyonla karşılaştım. Meğerse indirim alabilmem için siparişimi 50 liraya tamamlamam gerekiyormuş. Halbuki bildirimde 30 lira siparişe 10 lira indirim yazıyordu. Acayip moralim bozuldu. Kısacası yiyeceğim yemek kursağımda kaldı diyebiliriz. Açtım Yemeksepeti canlı desteği saydırdım da saydırdım, açtım ağzımı yumdum gözümü. İnatla bana sipariş limiti 50 liradır o yüzden olmamıştır diyor. Halbuki bildirimde aynen şöyle " 30 lira siparişe 10 lira indirim ". Dediği gibi olsa indirim uygulanmaz hata verir. İndirim uygulandığı halde sipariş verdirmiyor. Ayrıca benim yiyeceğim yemek 30 lira zaten, ben indirim uygulatmak için extra ıvır zıvır almak zorunda mıyım? Sözün kısası bu Yemeksepeti, getiryemek gibi firmalar tam bir manüpilasyoncu, doğru reklam yapmıyorlar. İyice gözümden düştüler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizin de başınıza bu tür tatsız olaylar geldi mi yemeksepetinde?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı