Çözüldü Yemeksepeti hesabı nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Acemi Kaşif

Hectopat
Uygulamarında hesap silme seçeneğini neden yok hiç anlamış değilim gerçekten, bir hesap açtık mı illa telefondan arayıp ya da mail atarak hesap sildiriyor oluşumuz pek hoş gelmedi bana açıkçası, ki mail atarak hesap sildirebiliyor isek nereye mail atıyoruz ve hesabımız ile tüm bilgilerimizin Yemeksepeti'nden silinmesi için ne yazmamız gerekiyor?

Ek belirtme: Evet arkadaşlar, bilgililerimin çoktan çalındığının farkındayım ki zaten hesabımı silme nedenim çalınan bilgileri geri getirmek değil, Yemeksepeti'ne kullanıcı kaybettirerek ek ceza vermek.

Son düzenleme:
Verilerin sızmasıyla alakalı olarak hesabınız silecekseniz boşuna uğraşmayın veriler uçtu zaten. Hesabınızı silseniz de fayda etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilerin sızmasıyla alakalı olarak hesabınız silecekseniz boşuna uğraşmayın veriler uçtu zaten. Hesabınızı silseniz de fayda etmez.
Adam kendi bireysel cezasını sistemi kullanmayarak kesmek istiyor, verilerini korumaya çalışmıyor ki.

Yorumları okuduysanız verilerin halihazırda çalındığının farkında olduğumu belirtmiştim. Ki Yemeksepeti'nin bir kullanıcı daha kaybetmesi adına hesabımı sildiğimi de belirttim.

Yorumları okuduysanız verilerin halihazırda çalındığının farkında olduğumu belirtmiştim. Ki Yemeksepeti'nin bir kullanıcı daha kaybetmesi adına hesabımı sildiğimi de belirttim.

Şimdi başkaları da gelip "bilgilerin çoktan çalındı verilerini korumak için hesabını silmen önemsiz" demeden hesabımı silme amacımın çalınan bilgileri geri almak değil yemeksepetine kullanıcı kaybettirmek olduğunu ekleyeyim ana gönderime.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı