Yemeksepeti kuponlarını kullanamıyorum

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 defa merhaba 1 defa farklı bir kod olmak üzere son zamanlarda 2 defa indirim kullandım. Şu an yeni gelen kuponları kullanamıyorum, sürekli bu kupon bu hesapta kullanılamamaktadır bildirimi alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Mesela şu an gelen yaz40 kuponu tatlı ve kahve siparişlerinde geçerli, ilk defa kullanmalısınız gibi bir ifade de yok ama yine de kullanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 1 defa merhaba 1 defa farklı bir kod olmak üzere son zamanlarda 2 defa indirim kullandım. Şu an yeni gelen kuponları kullanamıyorum, sürekli bu kupon bu hesapta kullanılamamaktadır bildirimi alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Mesela şu an gelen yaz40 kuponu tatlı ve kahve siparişlerinde geçerli, ilk defa kullanmalısınız gibi bir ifade de yok ama yine de kullanamıyorum.
Kodları 4-5 kere üst üste girmeyi deneyin.

Aradım destekle görüştüm farklı hesaplarda bilgileriniz uyuşuyor diyor. Bir adet daha hesabım vardı ama onu hiç kullanmadım olan adresimi de sildim yine de düzelmedi. Arkadaşlarımın ve kardeşimin hesabından adreslerimi sildirdim yine de düzelme olmadı. Anlamadım artık ban mı yedim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı