Yemeksepeti, Samsung Galaxy Tab’de

'Web Servisleri' bölümünde Recep Baltaş tarafından 11 Nisan 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.551
  Yer:
  İstanbul
  1 Milyon kullanıcısına Türkiye’nin 27 ilinde hizmet veren Yemeksepeti.com, Samsung Galaxy Tab’in zengin uygulamalarının arasında yerini aldı

  İstanbul, 11 Nisan 2011– Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Android kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği S-Android Market’e, Türkiye’nin ilk online yemek sipariş portalı olan yemeksepeti.com uygulamasını ilave etti.

  Galaxy Tab kullanıcıları, S-Android Market’te yer alan yemeksepeti.com Tablet uygulamasını ücretsiz olarak indirerek yemeksepeti.com’daki mevcut hesaplarına girebilir ve üye değiller ise yeni üye girişi yapabilirler. Kullanıcılar aynı zamanda 4.000’den fazla restorandan yemeksepeti.com’daki kayıtlı adreslerine sipariş verebilir, favori mekanlarını ve önceki siparişlerini görüntüleyebilir, en son kampanyalardan haberdar olabilirler. Galaxy Tab Yemeksepeti uygulamasının sunduğu bir diğer özellik ise, kullanıcıların konum bilgilerine göre kendilerine en yakın bulunan restoran bilgilerine ulaşabilmeleri. Ayrıca uygulama sayesinde Galaxy Tab kullanıcıları, evlerine veya iş yerlerine giderken yolda sipariş verebilir, gidecekleri yere ulaştıklarında siparişlerini beklemeden anında alabilirler.

  Galaxy Tab uygulamasıyla ilgili olarak Yemeksepeti.com CEO’su Nevzat Aydın; “Şu an günlük siparişimizin %5’e yakınını mobil uygulamalarımız üzerinden alıyoruz. Bu yıl içinde yeni uygulamalar ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla bunun %10 seviyesine yaklaşmasını bekliyoruz. Android de mobil pazarı büyütecek çok önemli bir oyuncu olarak geliyor. ” açıklamasını yaptı.

  Kullanıcıların SamsungApps adresinden ulaşabileceği Samsung Android Market, bir dizi uygulamanın yanı sıra geniş oyun yelpazesiyle Android platformunun eğlenceli dünyasını tüketiciye sunuyor. Kullanıcıların uygulama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan Samsung Android Market, ücretsiz içerik seçeneklerinin zenginliği ile dikkat çekiyor.
   

Sayfayı Paylaş