Yemeksepeti sızıntılarından 20 bin tanesi yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda ismi gizli bir kişi tarafından Yemeksepeti verilerinin çalındığı duyurulmuştu. Bir süredir firma tarafından ücret talep eden hacker tarafından herhangi bir paylaşım yapılmamıştı. Ancak Yemeksepeti söz konusu verilerine ulaşan kişilerin bunu kamuoyuna duyurması sebebiyle davacı oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun üzerine 20 bin kişinin verileri sızdırıldı ve eğer davalara devam edilirse içinde ünlü isimlerinde bulunduğu başka verilerin sızdırılacağı duyuruldu.

1638024207496.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye girdim ama bilgilerin olduğu sayfayı bulamadım, doğru bağlantıyı yazamadım herhalde. Gizli sekmeden girdim, bir şey olmaz inşallah.
Ben şunu fark ettim, eğer normal sekmeden girersek veriler gözüküyor fakat ben tor ile denediğimde boş sayfa çıkıyordu. Umarım kötü bir şeye işaret değildir.

Neyse, siz yine de denemeyin.

Hocam toparlasa ne olacak? Zaten yeterince itibar kaybetti. Yani toparlasa daha iyi olur ancak kullanan kişi sayısı bayağı azaldı zaten.
Hacker'lar ünlülerin verilerini paylaşacağız diyor. Bunun nasıl bir sonuç doğurabileceğini tahmin edebilirsin bence. Açılacak sayısız dava baya olay olur üstelik şu an haberler çok yaygın değil.

Tabii şu an bitti bile bir çok kişi için. Bakalım ilerde ne olacak.

Hacker'lar ünlülerin verilerini paylaşacağız diyor. Bunun nasıl bir sonuç doğurabileceğini tahmin edebilirsin bence. Açılacak sayısız dava baya olay olur üstelik şu an haberler çok yaygın değil.

Tabii şu an bitti bile bir çok kişi için. Bakalım ilerde ne olacak.
Acaba bu verileri çalınan kişilerin adreslerine bir şeyler gönderen olmuş mudur? Vatandaşlardan böyle bir şey yapan varsa...

Link nerede? Benim de adresim var ise davayı sokup 4777cm Döner + 10lt. Ayran alırım. (!) Ama link kısmı doğru.

Geri
Yukarı