Yeni açılan tablet hemen kullanılabilir mi?

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Galaxy Tab S6 Lite kutusunu açtık. Gmail adresini ve senkronizasyonları yaptım. Şimdi sorun şu, internette bazı yerlerde hiç açılmadan 6 saat şarj edilmeli yazıyor. Bazı yerlerde ise ilk açılımından sonra şarjını 20%'ye kadar düşürüp ardından 6 saatlik bir şarj süresinde tutun yazıyor. Doğrusu ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmandan sıkıntı olmaz. Sadece tavsiye edilen cihazı %20'nin altına düşürmeden şarj etmek(tek seferlik değil ömür boyu %20 üstünde şarj edin deniliyor).

Galaxy Tab S6 Lite kutusunu açtık. Gmail adresini ve senkronizasyonları yaptım. Şimdi sorun şu, internette bazı yerlerde hiç açılmadan 6 saat şarj edilmeli yazıyor. Bazı yerlerde ise ilk açılımından sonra şarjını 20%'ye kadar düşürüp ardından 6 saatlik bir şarj süresinde tutun yazıyor. Doğrusu ne acaba?

Lityum pil mevcutsa sıkıntı yok birazcık şarj edip kullanabilirsin uzun süre tutmana gerek yok.
lityum iyon piller, geleneksel pillere nazaran daha uzun ömürlü, daha yüksek güç yoğunluğuna sahip, bir seviyeye kadar daha hızlı şarj olan ve daha hafif bataryalardır. Li-ion pillerde klişe hale gelen şarj etmek için pilin tamamen boşalması durumuna gerek yoktur.

Bunlar 10 yıl önceydi istersen direk PUBG gir hiçbir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı