Yeni aldığım oyuncu koltuğu gıcırtı yapıyor

XrMAYBE

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben daha 3-4 gün önce koltuk aldım ileri geri gittikçe gıcırtı yapıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Bir yerlerini yağlasam falan olur mu acaba?

Hangi koltuğu aldınız? Bir video izlemiştim eğer koltuğunuz izlediğim videodakiler tarzındaysa, videoyu bulup iletebilirim.

Türksit lidya oyuncu koltuğu profesyonel değil size videyou her türlü iletirseniz kontrol edim.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Video bu umarım yardımcı olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-3 ay önce Adore'nin bir koltuğunu almıştım. Aynı şekil de sırt kısmı ilk 15 gün gıcırdama yaptı. Daha sonra kendiliğinden çözüldü bu sorun. Büyük ihtimalle parçaların bir birine alışması gerekiyor.

Benimkinin mekanizması gıcırdama yapıyor ben olayı çözdüm yağlamak gerek ama ev batıcak ve annem kızıcak nasıl yağlayacağım :D.

Benimkinin mekanizması gıcırdama yapıyor ben olayı çözdüm yağlamak gerek ama ev batıcak ve annem kızıcak nasıl yağlayacağım :D.

Attığım videodaki gibi sprey şeklinde WD40 alın, koltuğu baş aşağı yatırın, yatay olmasın dik dursun.

Geri
Yukarı