Yeni aldığım Seagate 500GB HDD 2732 günlük

salih-266

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
2 gün önce Seagate 500GB 5900RPM SATA 3.0 8MB 3.5" hard disk aldım, Windows 10 kurdum başlarda bir sıkıntı yoktu ama şu an bilgisayar açılışında aşırı derece kasma olmaya başladı, herhangi bir dosya kopyalayıp yazarken bilgisayar donuyor mouse bile kasıyor.
Görev yöneticisinden ortalama yanıt süresi 300-500ms arasına çıkıyor.
Hard Disk Sentinel programı ile baktığım zaman güç açma süresi 2732 gün ve tahmini kalan ömrü daha fazla 100 gün diyor. Sağlık ve performans ise mükemmel.

Dosya Ekleri

• hh.png
    hh.png
    57 KB · Görüntüleme: 56
  • ssss.png
    ssss.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba.
2 gün önce Seagate 500GB 5900RPM SATA 3.0 8MB 3.5" hard disk aldım, Windows 10 kurdum başlarda bir sıkıntı yoktu ama şu an bilgisayar açılışında aşırı derece kasma olmaya başladı, herhangi bir dosya kopyalayıp yazarken bilgisayar donuyor mouse bile kasıyor.
Görev yöneticisinden ortalama yanıt süresi 300-500ms arasına çıkıyor.
Hard Disk Sentinel programı ile baktığım zaman güç açma süresi 2732 gün ve tahmini kalan ömrü daha fazla 100 gün diyor. Sağlık ve performans ise mükemmel.

2. el vermişler. Aldığın yere iade et.

İade iste ve 1 TB al çünkü sanırım markalar artık 500 GB sıfır HDD üretmiyor sana gelecek olan ya revizyon ya da yine 2. el olacaktır. Belki de başka model gönderirler aynı etiketle bana öyle yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı