Yeni alınan batarya şarj olurken turuncu ışık yanıp sönüyor

faik mermer

Kilopat
Daha fazla  
ASUS N589VD bilgisayarımın bataryası bitti. Yeni orijinal batarya aldım. Ama 2-3 saat şarj edilince (kapalı şekilde) turuncu ışık yanıp sönüyor. Teknikten kişiler "Normal, 12 saat şarjda tutup doldurun sorun olmaz." dediler. Ne yapacağımı bilemedim. Bilgisayardan bir yazılımsal ve donanımsal hata mı var? Ayarlamam gereken bir durum mu var?

ASUS N589VD bilgisayarımın bataryası bitti. Yeni orijinal batarya aldım. Ama 2-3 saat şarj edilince (kapalı şekilde) turuncu ışık yanıp sönüyor. Teknikten kişiler "normal, 12 saat şarjda tutup doldurun sorun olmaz." dediler. Ne yapacağımı bilemedim. Bilgisayardan bir yazılımsal ve donanımsal hata mı var? Ayarlamam gereken bir durum mu var?

Batarya bozuk olabilir eğer şansınız varsa iade edin bence riske atmayın.

Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra şarj olmaya devam etmiyor mu? Ediyor ise 12 saat bekleyip tekrar bakın sorun devam ederse değiştirirsiniz.

Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra şarj olmaya devam etmiyor mu? Ediyor ise 12 saat bekleyip tekrar bakın sorun devam ederse değiştirirsiniz.
Yanıp sönüyor pc açıp kapattıktan sonra 2,3 saat sonra tekrar yanıp sönüyor. Sonra anlattım durumu 12 saat doldurun şarjı kullanabilirsiniz dediler.
Şuan hala yanıp sönüyor bilgisayar kapalı durumda. Bana sorun yok hücre beklemeden dolayı pasif kalmış olabilir dediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı