Yeni alınan bisiklet bakım için bisikletciye götürülür mü?

CRAZYKNG26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bisiklet alacağım ama aldığım zaman bisikletciye götürecek miyim bilmiyorum. Sizce götürülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bisiklet bisiklet mağazasından alınır. AVM ve benzeri yerlerden bisiklet almayın ki zaten iyi bisiklet bulamazsınız oralarda. Eğer bisikletçiden almışsanız bisikleti de orası size bakımını ve ayarını yapıp verir yani öyle vermesi gerekir, ücretsiz bakım kuponu ona kalmış ama ilk alıma özel kesinlikle bakımını yaptırıp al.
Decathlon gibi büyük zincilerden alırsanız oraların içinde de kendi bisikletçisi olur, size vermeden önce kontrolünü yaparlar.

A101'e gelen bisikleti almayın arka tekeri patlıyor (hem iç hem dış lastik) teker alır kullanılırım diyorsanız siz bilirsiniz.

Bisiklet bisiklet mağazasından alınır. AVM ve benzeri yerlerden bisiklet almayın ki zaten iyi bisiklet bulamazsınız oralarda. Eğer bisikletçiden almışsanız bisikleti de orası size bakımını ve ayarını yapıp verir yani öyle vermesi gerekir, ücretsiz bakım kuponu ona kalmış ama ilk alıma özel kesinlikle bakımını yaptırıp al.
Decathlon gibi büyük zincilerden alırsanız oraların içinde de kendi bisikletçisi olur, size vermeden önce kontrolünü yaparlar.
Decathlon'a gittim ama 4000 liradan aşağı bisiklet yok benim bütçemi de aşıyor o yüzden AVM veya zincir marketlere yöneliyorum.

A101'e gelen bisikleti almayın arka tekeri patlıyor (hem iç hem dış lastik) teker alır kullanılırım diyorsanız siz bilirsiniz.
Teşekkürler

Aldığınız yere yaptırın. Beklediği için oluşacak problemleri kendileri düzeltmeli.
Zincir marketlerin böyle yapacağınız sanmam

Tabi ki hayır. Alırken kontrol edersiniz. Neden bisiklet tamircisine götüreceksiniz?
Belki bir şeyler gözümden kaçabilir diye ama bisikletçiler de aşırı pahalı o yüzden tek götüren ben miyim onun için sordum

Bisikletler beklediği için bir hava, fren kontrolü yapılabilir.
Onları yaparım teşekkürler

Geri
Yukarı