Yeni alınan laptop açılırken cızırtı sesi geliyor

Erenqzs

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir laptop aldım. Daha dün elime ulaştı. Daha işletim sistemi dahi kurmadım. Az önce bu sesi fark ettim. Laptop açılırken 3-4 saniye cızırtı sesi çıkarıyor, sonra duruyor. Nedir bu ses?

Tam güç tuşuna bastıktan sonra gelmeye başlıyor ve 3 saniye sürüyor. Bazen 3 saniye boyunca ses geliyor ve duruyor 2 saniye sonra tekrar başlayıp duruyor ve ses devam etmiyor.

Son düzenleme:
Fan devrelerinde CW var yakında bozulur, ama internet siparişlerinde değişim sıkıntılı olabiliyor iadeye gönderebilirsiniz 14 gününüz dolmadan, yine de acele etseniz iyi olur zamlanma riski var.
Göndermeden önce 2.yi satın alırsanız denk gelmeme açısından daha garanti olur ekonomik imkan varsa.

Fan devrelerinde cw var yakında bozulur, ama internet siparişlerinde değişim sıkıntılı olabiliyor iadeye gönderebilirsiniz 14 gününüz dolmadan, yine de acele etseniz iyi olur zamlanma riski var.
Göndermeden önce 2.yi satın alırsanız denk gelmeme açısından daha garanti olur ekonomik imkan varsa.

Ürün çoktan zamlandı maalesef ☹️.

Ürün çoktan zamlandı maalesef ☹️.
Aklınızda farklı marka model var mı? Memnun değilseniz hergün rahatsız olacaksanız kesinlikle iade edin gün dolunca pişman oluyorsunuz benim gibi kararsız kalmayın :( Ben fan gürültüsünden mustaripim (ve klavyeden malzeme kalitesinden ( temizleyeyim dedim fan vida yuvası koptu kendiliğinden) yazılım desteğinden...)
Değişim bence daha riskli bu arada. Yeni aldığınız üründe bazı parçalar değişiyor veya bazen tamir ediliyor.

Aklınızda farklı marka model var mı? Memnun değilseniz her gün rahatsız olacaksanız kesinlikle iade edin gün dolunca pişman oluyorsunuz benim gibi kararsız kalmayın :( ben fan gürültüsünden mustaripim (ve klavyeden malzeme kalitesinden ( temizleyeyim dedim fan vida yuvası koptu kendiliğinden) yazılım desteğinden...)
Değişim bence daha riskli bu arada. Yeni aldığınız üründe bazı parçalar değişiyor veya bazen tamir ediliyor.

İade edeyim o zaman. Hepsiburada'dan aldım satıcı ile iletişime mi geçmem gerekiyor?

İade edeyim o zaman. Hepsiburada'dan aldım satıcı ile iletişime mi geçmem gerekiyor?

1. iade talebi oluştur. Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğin ürünü bul ve kolay iade Et'e tıkla.
  2. iade yöntemi seç...
  3. Benim iademi kapıdan almışlardı, sistem değişmediyse seninkini de kapından alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı