Yeni Alınan Sistemden Gelen Ses

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Yeni aldığım bilgisayarın içinden ses geliyor. Neyden geldiğini çözemedim. Sıvı soğutma tarafında fan+radyatör+fan şeklinde montaj olduğu için mi ses geliyor diye düşündüm önce, fanları teker teker durdurup tekrar çalıştırdım yine aynı ses var. Sıvı soğutmanın pompasından geldiğini düşünüyorum ama tam olarak çözemedim.
Fikirlerinizi almak istiyorum.

Çıkan Sesin kasa içi detaylı videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıvı soğutmanızın güç kablosunu çıkartıp test edin derim. Devam ediyorsa ekran kartında coil whine olma olasılığı var, ama pek sesi ona benzemiyor.

Sıvı soğutmanızın güç kablosunu çıkartıp test edin derim. Devam ediyorsa ekran kartında coil whine olma olasılığı var, ama pek sesi ona benzemiyor.
ekran kartını komple çıkarıp denedim yine aynı ses var zaten ekran kartının fanları 50 dereceye kadar dönmüyor

Sıvı soğutmanın güç kablosunu çıkartıp denediniz mi ?
Şuan sıvı soğutmanın güç kablosunu çıkarıp tekrar açtım yine var aynı ses

Ekran kartı Sıvı Soğutma Kasanın egzoz fanlarını kontrol ettim ses bunlardan gelmiyor.
Şimdi Kasanın ön fanlarını da test ettim onlarda değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı