Yeni Alınan SSD'ye Nasıl Windows Kurulur?

Hdd deki Windows 8.1 i de klonlayıp taktım sdd yi. Sonuç bu. Dediğinizi denerim.

Dosya Ekleri

• IMG_20190102_125543.jpg
    IMG_20190102_125543.jpg
    246,1 KB · Görüntüleme: 122
SSD'niz nedir?

Ayrıca sorununuzu tam olarak anlayamadım. SSD'nize sıfırdan kurulum mu yapmaya çalışıyorsunuz yoksa SSD'nize HDD'nizdeki verileri mi klonlamaya çalıştınız?

SSD'niz nedir?

Ayrıca sorununuzu tam olarak anlayamadım. SSD'nize sıfırdan kurulum mu yapmaya çalışıyorsunuz yoksa SSD'nize HDD'nizdeki verileri mi klonlamaya çalıştınız?
Jamesdonkey 240 gb. Sıfırdan kurmaya çalıştım olmadı. Hdd deki Windows klonladım olmadı. MSI gaming pro var elimde win 8.1 kurmaya çalışıyorum. Usb yi rufus ile uefi li kurulum yaptım. Acaba yanlış mı yapıyorum. Yoksa biosta yaptığım ayar mı yanlış?
Bu rehbere de bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptığınız gibi yaptım. Boot menüsünde usb yi seçince bende siyah ekranda ki yazılar geliyor

James Donkey 240 GB.

JD aldığınızı tahmin etmiştim.

Acaba yanlış mı yapıyorum?

Bir hatanız yok gibi duruyor. JD SSD'lerden sıkıntı yaşayanlar az değil.

Bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz. Bu konuyu incelemenizi öneririm:

James Donkey SSD Uyum Sorunları

Forumu aratırsanız sizinki gibi sorunlar yaşayanları bulabilirsiniz.

İade edebiliyorsanız SSD'yi iade edin. Yerine Samsung, Kingston, SanDisk gibi kaliteli markalar seçin. "Paradan tasarruf edeyim." diye paranızdan olmayın, kaliteden ödün vermeyin.

@Recep Baltaş

Son düzenleme:
JD aldığınızı tahmin etmiştim.

Bir hatanız yok gibi duruyor. JD SSD'lerden sıkıntı yaşayanlar az değil.

Bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz. Bu konuyu incelemenizi öneririm:

James Donkey SSD Uyum Sorunları

Forumu aratırsanız sizinki gibi sorunlar yaşayanları bulabilirsiniz.

İade edebiliyorsanız SSD'yi iade edin. Yerine Samsung, Kingston, SanDisk gibi kaliteli markalar seçin. "Paradan tasarruf edeyim." diye paranızdan olmayın, kaliteden ödün vermeyin.

@Recep Baltaş
Teşekkürler bilmiyordum. Amazon dan almıştım. Çözüme kavuştuğumda paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı