Yeni altyapı geldiğinde internet değiştirilmeli mi?

Hocam zaten 100'lük bir paketi de 120-130 lira civarında kullanacaktınız. Mesela diyelim ki şu an döşenen fiber TurkNet'in değil de Türk Telekom'un fiberi olsun. Türk Telekom altyapısından Türk Telekom'un kendisi haricinde TurkNet, Millenicom, Netspeed, Comnet vs gibi birçok firma kullanabilecektiniz. Ama hemen hemen hepsinde de 100'lük paketler 120-130 lira civarında. TurkNet 170 lira üstelik. Aslında ne kadar şanslı olduğunuzun farkında değilsiniz.

Dediğim gibi bu forumda anlamsızca durmadan TurkNet'in övülmesini hiç sevmiyorum ama GigaFiber çok büyük bir adım ve TurkNet bu hususta tebrik edilmeyi hak ediyor.

Heeeeeee teşekkürler yorumunuz için. Kusura bakmayın ben fiber döşencek istediğimiz Mbps seçip kablo, modem işlerini halledip bitecek zanettim. Ama şimdi tam anladım teşekkürler. Ayrıca iyi geceler.

Heeeeeee teşekkürler yorumunuz için. Kusura bakmayın ben fiber döşencek istediğimiz Mbps seçip kablo, modem işlerini halledip bitecek zanettim. Ama şimdi tam anladım teşekkürler. Ayrıca iyi geceler.
Rica ederim.
Estağfirullah ne kusuru. Herkes her şeyden anlamak zorunda değil ya. Ben de bunları bilerek doğmadım elbet. İlgimi çektiği için araştıra araştıra öğrendim. Umarım internetinizi keyifli keyifli kullanırsınız.
İyi geceler. :)

Rica ederim.
Estağfirullah ne kusuru. Herkes her şeyden anlamak zorunda değil ya. Ben de bunları bilerek doğmadım elbet. İlgimi çektiği için araştıra araştıra öğrendim. Umarım internetinizi keyifli keyifli kullanırsınız.
İyi geceler. :)

Teşekkürler herśey için tekrardan iyi geceler.

Geri
Yukarı