Yeni AMD 14.12 Omega Sürücüsü Hakkında

Constantine

Kilopat
Arkadaşlar ben 14.9 kullanıyordum. 14.12' Omega'yı siteden indirdim yükledim her şey normal. Kendine gelsin makine diye yeniden başlattım bazı programlar hata vermeye başladı(çöktü). Mesela side bar yüklemiştim 14.9 sürücüsünde hiçbir sorun yoktu. Tereddütle yükledim bu ekran kartı sürücüsünü zaten başıma gelmeyen kalmadı. Side bar hatayı durdurdu ve Catalyst Control Center Host çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyorum. Yeniden başlattım, sildim, tekrar yükledim olmadı. Açmaya çalıştığım zamanda aynı hataları alıyorum. Var mıdır bir çıkar yolu? 14.9'a geri döneyim mi? Ekran kartım, ASUS ROG MATRIX HD7970 PLATINUM 3 GB 384 Bit. Sistemim imzamda mevcut. Windows 8 kullanıyorum. Teşekkür ederim.

2.png
3.png
Adsız.png

4.png
5.png

Yeni resimlerde attım, yardımlarınızı rica ediyorum.

Arkadaşlar, üstatlar yardım lütfen..

Ben laptopumda eski catalyst sürümünü kullanıyorken benzer bir hata almıştım. Hatırladığım kadarıyla framework sürümünden kaynaklanıyordu. Doğru sürümü kurunca düzelmişti. Ama seninki aynı durum mu bilemiyorum (n)

Kardeşim durum ortada bende isterdim şuan AMD'yi araştırmak yerine Battlefield 4 tadını çıkarmak, 3000 lira 5000 liraya kart yapıyorlar cefasını biz çekiyoruz. Ne güzel gidiyordu güncellemeler omega neymiş bilader :) :)

Deneme sürümünü kullan. Bitersede, crack falan yap.
Şuan crack ile kullanıyorum zaten, Windows update bir çözüm olabilir mi?

Kaldırdım sürücüyü 14.9'a geri dönüyorum. Dönemeden önce Windows Update yapayım dedim. Ama yinede ben bu sürücüyü yüklemek istediğim zaman böyle mi olacak? Çıkar yolu yok mu? Sorun nedir?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı