Yeni apartman ile fiber gelir mi?

144074

Kilopat
Makaleler
1
Oturduğumuz bölgede fibernet yok şu an bulunduğumuz apartmanın yanına yeni bir apartman yapılıyor sizce hatlar değiştirilir mi ? Veya biz bunu imza toplayıp değiştirebilir miyiz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biraz zor. O bölgedeki nüfusa ve talep sayısına bağlı. İnternet sağlayıcı firmalar kâr etmeyeceklerini biliyorlarsa yanaşmıyorlar. Ama tabi farklı sebepler de olabilir. Mesela arkadaşımdan biliyorum; yerleştiği mahallede yeni konutlar ve taşınan insanlar var. Anlayacağın nüfuslanmaya müsait bölge. Ama yine de birkaç yıl bekletiyor firmalar.
Muhtara da danışabilirsiniz bu konuda. Mahalleden yetkili bir kişi talep ederse belki işe yarayabilir.

Ben bir yılı geçti daha bırak fiberi adsl yok. Ne zaman geleceği meçhul. [emoji1]
Hatta apartmandaki komşu telekom müdürünü yakından tanıyormus ama onların da söylediğine göre güya dört ay önce bağlantı yapacaklarmış. Halen bekliyoruz. [emoji2]
Ödenekleri yok deyip duruyolar. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama şu gerçek ki hemen yapmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı