Yeni Asus Zephyrus G15 ne zaman gelir ve fiyatı ne olur?

Elrican

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba;

Bu linkteki yeni ASUS Zephyrus Türkiye'ye ne zaman gelir sizce? Bir de tahmini fiyatı ne kadar olur?

3070'lisi 25.000'e satılıyor hocam. Haliyle 3080'lisi pahalı olacaktır.

Ben 3060 versiyonlusunu düşünüyorum aslında hem iş hem oyun için. 20000 altına gelir mi acaba? Bir de beklemeye deyecek mi ondan emin olamıyorum.

Ürünün 25k fiyatı aşırı saçma normal fiyatının 2 katı neredeyse. 3070 modeli 1800 dolar civarında normalde. Bu tarz fırsatçılara sakın ama sakın para vermeyin, böyle bir iki ürün getirtip satan adam zaten garantiyi düzgün veremez. Geçen seneki g14 modelini bir arkadaşım gene bu şekilde aldı, ekranda ışık sızması çok fazla diye iade etmek istedi fakat almadılar. Aylarca uğraştı ancak alabildi parasını ve o parasını geri aldığında laptop piyasada 2/3 fiyatına satılıyordu. 2000 dolarlık aletlere 3000 dolardan fazla istiyorlar bunlar. Laptopa 20000 TL vermek sadece bizde değil dünyada da pahalı sayılır.

Arkadaşlar 3k serisi ekran kartları çıkmadan önce 2k serisi ekran kartı kullanan Asus laptoplar ne kadarsa cihazların fiyatları o kadar olmalı, taş çatlasın 1k fiyat koymaları lazım. Ben Kasım ayında 2060 ekran kartlı Asus Rog cihazı 14279a almıştım ve 14-15 arası Rog’lar satılıyordu. 3k ekran kartlıların da maksimum 15-16 lira olması gerekiyor, ancak fırsatçı satıcılar ilgi olduğunu bildiği için 20 liradan aşağıya satmıyorlar. Bu tuzaklara düşmeyin
Arkadaşlar 3k serisi ekran kartları çıkmadan önce 2k serisi ekran kartı kullanan Asus laptoplar ne kadarsa cihazların fiyatları o kadar olmalı, taş çatlasın 1k fiyat koymaları lazım. Ben Kasım ayında 2060 ekran kartlı Asus Rog cihazı 14279a almıştım ve 14-15 arası Rog’lar satılıyordu. 3k ekran kartlıların da maksimum 15-16 lira olması gerekiyor, ancak fırsatçı satıcılar ilgi olduğunu bildiği için 20 liradan aşağıya satmıyorlar. Bu tuzaklara düşmeyin
Bahsettiğim 14-15 ve 15-16 olması gereken cihazlar 2060 ve 3060 modeller

Yeni konular

Geri
Yukarı