Yeni başlayan için kol antrenmanı

aytuncumsubisey

Centipat
Daha fazla  
Sınavlar yüzünden çok fazla spor yapamıyorum. Öncelikle boy 1.78 1.80 civarı 82 kg. Yaşım 14. bayram sonunda bir bench sehpası ve 70 kg ağırlık 2 dambıl bir de bar aldım. Şu an net başlamadım. Ama dümenden bir şeyler yapıyorum. Kolum 37 38 civarı. 60 civarı bench yapabiliyorum. Tabii ki de egolifter gibi zorlamıyorum ısındıktan sonra kontrollü denedim. Onun dışında deadlift en fazla 70 kg olduğu için elimdekiler 70 yaptım. Çok zorlamadı. Futsal oynadığım için yağ oranımı ölçmüştük 12.amacım güç değil hacim şu anlık. Kol veya herhangi bir bölüm için program verebilecek yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten elinde sadece dumbell var. Çok da bir şeye bekleme. Herkes bir şeyler yazacak ama neredeyse aynı olacak :).
Bar ile curl 3 set 12 tekrar(+2 ısınma)
Dumbell Hummel Curl 3 set 12 tekrar(+1 ısınma)
Dumbell Curl 3 set 12 tekrar

Bar ile biceps curl ile skull crush yap. Skull crush triceps için. Bilek için de dambılı eline al sık serbest bırak. Bacak için squat yap. Dumbell row yap. Sırt deadlift işte. Karında da hareketleri internetten pek o kısım pek çeşitli. Setleri kendi yapına göre hesaplayıp yap.

Bar ile biceps curl ile skull crush yap. Skull crush triceps için. Bilek için de dambılı eline al sık serbest bırak. Bacak için squat yap. Dumbell row yap. Sırt deadlift işte. Karında da hareketleri intermetten pek o kısım pek çeşitli. Setleri kendi yapına göre hesaplayıp yap.
30 dk ön kol çalışıyorum aynı gün triceps te çalışılır mı

Sınavlar yüzünden çok fazla spor yapamıyorum. Öncelikle boy 1.78 1.80 civarı 82 kg. Yaşım 14. bayram sonunda bir bench sehpası ve 70 kg ağırlık 2 dambıl bir de bar aldım. Şu an net başlamadım. Ama dümenden bir şeyler yapıyorum. Kolum 37 38 civarı. 60 civarı bench yapabiliyorum. Tabii ki de egolifter gibi zorlamıyorum ısındıktan sonra kontrollü denedim. Onun dışında deadlift en fazla 70 kg olduğu için elimdekiler 70 yaptım. Çok zorlamadı. Futsal oynadığım için yağ oranımı ölçmüştük 12.amacım güç değil hacim şu anlık. Kol veya herhangi bir bölüm için program verebilecek yazarsa sevinirim.
Bu arada günde 2 en fazla 3 bölge çalışmanı öneririm. Haftada toplam 2 gün dinlenme günü olsun.
@aytuncumsubisey Kolu komple tek bir bölge olarak al. Çalışılır.

Bu arada günde 2 en fazla 3 bölge çalışmanı öneririm. Haftada toplam 2 gün dinlenme günü olsun.
@aytuncumsubisey Kolu komple tek bir bölge olarak al. Çalışılır.
Ön kol ve çekiç 12 kg yapmaya çalışıyorum ama artık cidden yoruldum alışma süreci mi yoksa gerçekten zorlanıyomuyum bilmiyorum

Geri
Yukarı