Yeni başlayanlara 3500TL'ye kadar arası ev kullanımı için 3D yazıcı tavsiyesi

Kalite farkı olarak bir hobi kullanıcısına göre pek bir fark yok aslında. Sadece boyutu büyük olarak düşünebilirsiniz. Temizleme işlemi ile ilgili de pek bilgim yok ama çok zor olacağını sanmam. Hatırladığım kadarıyla yazıcının yanında nozzle'ı temizlemek için iğne geliyor, siz yinede videoya bir bakın yanlış hatırlıyor olabilirim. Tıkanma hakkında aşağıdaki yazıyı buldum faydalı olabilir.
Elektrik faturasına alakalı olarak biraz eski ama aşağıdaki yazıyı buldum faydalı olur umarım.
Elektrik harcaması da birçok değişkene bağlı ama genel olarak çoğu yazıcının 0.1 kWh kullandığı yazılmış, şu an elektrik ne kadar bilmiyorum ama hadi biz ona kWh başına 1 TL diyelim, 0.1 kWh kullandığında 10 kuruşluk bir tüketim yapacak yazıcı. Yani elektrik tüketimi konusunda faturaya çok etkisi olacağını düşünmüyorum ben.

Cama basmanın pek sıkıntı olacağını sanmam ama eğer cam zarar görürse bi camcıya gidersiniz aynı boyutta bir cam kestirip kullanabilirsiniz. Diye düşünüyorum
Yazıcı tavsiyesi olarak bu video işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler. Ender 3 V2 çok ideal geldi fiyat açısından da hobi olarak istediğini çıkartmak pratik olarak hani. Cam bi kafama takıldı herhalde sıkıntı olmaz. :/ Temizleme işlemi yapılabilir diye umuyorum kolayca...

Az önce şöyle bir yorum gördüm, açıkçası içime bir şüphe düşmedi değil.
a.png

Az önce şöyle bir yorum gördüm, açıkçası içime bir şüphe düşmedi değil.
Eki Görüntüle 731512
Olmadı işte yaa . Bir şey de düpdüz gün olsa ya.Ben bilemem plastiği delip yay eklemek vs vs. Tüm her şeyde mi var bu sorun ender 3 v2 nin ?? her üretiminde? Mis gibi alıp takıp kullanacaktık ayar çekip şimdi işler nldu bak. Sevmiyorum böyle olunca.

Olmadı işte yaa . Bir şey de düpdüz gün olsa ya.Ben bilemem plastiği delip yay eklemek vs vs. Tüm her şeyde mi var bu sorun ender 3 v2 nin ?? her üretiminde? Mis gibi alıp takıp kullanacaktık ayar çekip şimdi işler noldu bak. Sevmiyorum böyle olunca.
Benimde en nefret ettiğim şeydir kendisi. Tam alacağım bir ürünü, olumsuz yorum görüyorum bütün hevesim kaçıyor.

Benimde en nefret ettiğim şeydir kendisi. Tam alacağım bir ürünü, olumsuz yorum görüyorum bütün hevesim kaçıyor.
Aynen şimdi ben malzemeleri düzgün şekilde basamaz mıyım bu durumda :/ Öyle duruyor gibi.
Gidip düzgün diye de düşük model almak istemem bu v2'den aşağısını. Bilemiyorum ./ yardımcı olurlar mı robotistan'dan alsam? :/

Aynen şimdi ben malzemeleri düzgün şekilde basamaz mıyım bu durumda :/ Öyle duruyor gibi.
Gidip düzgün diye de düşük model almak istemem bu v2'den aşağısını. Bilemiyorum ./ yardımcı olurlar mı robotistan'dan alsam? :/
İnanın hiçbir fikrim yok. Sizi yanlış yönlendirip sorunlu bir ürün almanızı da istemem açıkçası. Kendim kullanmadığım için de bütün modellerde olan kronik bir sorun mu bilemiyorum maalesef. Robotistan'ın destek hattına ulaşıp sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı