Yeni Battlefield Geliyor!

6 Mayıs tarihinde baş gösterecek kendileri.
Battlefield resmi Facebook sayfasını takip edenler görmüştür paylaşımlar ve web sitesinin bir kısmı Türkçe, acaba oyunun Türkçe dil desteği ile gelecek mi diye sormadan edemiyor insan, bekleyip göreceğiz kısaca.
Günümüz savaşı olmayacağı kesin, ben merakla bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni oyunun adı BattleField 1. Oyun sanırım 1. Dünya Savaşı'nda geçiyor çünkü Yeniçeri gibi giyinen birilerini gördüm gibi. Bir de araçlar falan 1. Dünya Savaşı'ymış gibi gözüktü bana. Oyun umarım videodaki gibi olur. COD geleceği hayal etsin, biz geçmişimizi BattleField ile düzeltelim :) . Oyunda sanırım bir sürü harita olacak. Çünkü bir çölde, bir ormanda, bir dağda videolar vardı. 1. Dünya Savaşı olması büyük bir ihtimal. Adından da belli oluyor zaten. BattleField 1.

Trailer efsaneydi. Yeni oyunun adı galiba Battlefield 1 :) Chat "RIP COD" mesajlarıyla dolu :D
Aynen yeni oyunun adı BattleField 1. 1. Dünya Savaşına gönderme sanırım. Chat RIP ile dolu. Bazıları CS:GO ile GTA Online'a laf atıyor :D. Bir mesaj yazıyorum hemen kayboluyor :D.
Dipnot: Sanırım The Division gibi Beta sürümü ile çıkıp geribildirimlerimizle oyunun full sürümüne katkıda bulunacağız. Çünkü anlatımın başında durmadan feedback diyordu.

Oyunun teması çok farklı. Çevre çok farklı... Hoşuma gitti açıkçası.

tkçe.PNG

Hadi hayırlısı:)
Bu arada hakikaten 1. dünya savaşında yeniçeri ne geziyo. Nerde gördünüz ben göremedim trailer'dao_O

Ah tarih bilmez arkadaşlar 1.dünya savaşı 1914-1918 yılları arasında yapıldı bilmiyor musunuz? Normal askerler yerine Osmanlı temsili yeniçeri kullanmışlar.

Arkadaşlar oyun mükemmel duruyor fragman da buyurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca oyunda Lawrence of Arabia paketi geçiyor yani bu demek oluyor ki Osmanlı devleti olarak, Arap yarım adasında vatan haini Araplar ve itilaf devletleri ile savaşacağız. Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition for PC Download | Origin Games

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı