Yeni Bilgisayara Geçiş

SametSalvatore

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar geçiş yapacağım ve şu anki bilgisayarımdan neler götürebilirim ?
O bilgisayar kullanılmış ama fazla kullanılmış değil bu bilgisayardaki HDD yi o bilgisayar taksam ne olur ??(iki tane HDD kullansam) (ikisinde de windows kurulumu var)
Şimdiden Teşekkürler :)

2 hdd kullanabilirsin ama 2 işletim sistemi kullanman sistemi yorar bu yuzden eski bilgisayarindaki harddiski sök harddiskleri biçimlendirdiğigibi windows kur keyfini çıkar. :)

2 hdd kullanabilirsin ama 2 işletim sistemi kullanman sistemi yorar bu yuzden eski bilgisayarindaki harddiski sök harddiskleri biçimlendirdiğigibi windows kur keyfini çıkar. :)

2 işletim sistemi kullanman derken neyi kastettin ??? Şu an kullandığım HDD yi bir sefer veri aktarımı için kullanacağım ve her şeyi aktarmayacağım

Yani fiyelim yerel disk c ve d olarak iki bölüm var harddiskte sen birine(win8) birine (win7) kurarsan sistem yavaşlar sistem yorulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı