Rufus'a gerçekten ihtiyaç var mı?

hamdi95antalya

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba bu benim forumdaki ilk mesajım. Normalde takip ediyorum da bu vahşeti görünce mecbur üyelik açtım @Çağlar0707 doğru söylüyor yani siz niye Rufus kullanıyorsunuz ki? Ben de Antalya'da bilgisayarcıyım.

Rufus daha hızlı ve kolay.

Daha mı hızlı hocam? Tek tıkla flash bellek hazırlamak yerine ISO indirip Rufus'dan çeşitli ayarlamalar yapmaya uğraşacaksınız.

Windows kurulum aracı üzerinden format vs. değişiyor mu?

Rufus'daki o ayarlara peki Windows kurulumu için ihtiyacınız var mı? Çok komiksiniz arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu benim forumdaki ilk mesajım. Normalde takip ediyorum da bu vahşeti görünce mecbur üyelik açtım @Çağlar0707 doğru söylüyor yani siz niye Rufus kullanıyorsunuz ki? Ben de Antalya'da bilgisayarcıyım.

Daha mı hızlı hocam? Tek tıkla flash bellek hazırlamak yerine ISO indirip Rufus'dan çeşitli ayarlamalar yapmaya uğraşacaksınız.

Rufus'daki o ayarlara peki Windows kurulumu için ihtiyacınız var mı? Çok komiksiniz arkadaşlar.
Tamamdır hocam gerek yok Rufus'a evet kesinlikle haklısınız tamamdır aynen evet.

Daha yavaş ve sistemi zorluyor Windows aracı. Rufus > all der susarım.

Taş çatlasa bu kadar kullanır %100 mümkün mü? Altı üstü dosya indiriyor. %100 kullanıyorsa da bir terslik vardır.

Kendi aracından da son sürüm iso indirilebiliyor. Tabi internetten güncel olmayabilecek isolar indirmeniz sizin tercihinizdir.
Windows'un kendi sitesinden bahsediyoruz. Nasıl güncel olmayacak? Ayrıca güncel olmasa bile Windows Update üzerinden güncelleniyor zaten.

Geri
Yukarı