Yeni binaya Türk Telekom kablo çekmiş

@Nurullah Yanar

Kablo bina girişine kadar getirildiyse altyapı süreci büyük ölçüde tamamlanmış fakat bu aşamada başvurı yapamazsın. O kablonun bağlantıları yapılacak, bina girişine ankastre konulacak, bina içi tesisat döşenecek. Bütün fiziksel bağlantılar tamamlandıkdan sonra Türk Telekom tarafından test yapılıp satışa açıldığı zaman TürkNet fiber hizmetini alabiliyorsun. Uzun zaman önce çekildiyse kablo Türk Telekom'a altyapının tamamlanması için talepte bulun. Türk Telekom genellikle dürtmeden iş yapmıyor.

Canlar 3 yıldır altyapı bekliyorum sonunda geldi döşediler boruları ama boru içinden kablo geçmemişti işte onu da 5 ay bekledim 5 ay sonunda fiberi apartmanın içine kadar getirdiler şu an binaya ankastre kutu olayları falan var oradan daireye dağılacak altyapıyı aktif edecekler falan falan olayları var 3.5 yıl sonunda internete kavuşuyorum ve şu an bulunduğum ilçe de fiber sadece bize geldi bir ilki başarıyoruz.

Canlar 3 yıldır altyapı bekliyorum sonunda geldi döşediler boruları ama boru içinden kablo geçmemişti işte onu da 5 ay bekledim 5 ay sonunda fiberi apartmanın içine kadar getirdiler şu an binaya ankastre kutu olayları falan var oradan daireye dağılacak altyapıyı aktif edecekler falan falan olayları var 3.5 yıl sonunda internete kavuşuyorum ve şu an bulunduğum ilçe de fiber sadece bize geldi bir ilki başarıyoruz.
Reslm çekebildin mi?

Geri
Yukarı