Yeni bir mail adresine geçmek

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba aktif olarak kullandığım mail adresinde istemediğim kadar sitede üyelik var. Hepsini ayıklayamayacağım. Kendi ismimden oluşan @gmail.com uzantılı bir mail adresine geçmek istiyorum. Aktif olarak kullandığım mail adresinden yeni mail adresine geçerken yapmam gerekenler nelerdir? Tavsiyeleriniz bekliyorum. (Şu an @hotmail.com uzantılı bir mail kullanıyorum.)

Öncelikle mail adresiniz ile üyeliğiniz olan bütün sitelerin listesini çıkarmanızı öneririrm.

Yani geçeceğiniz mail kalsın ne olur ne olmaz o üyelikleride tek tek geçirmek dışında bir şey yok.
Şu an kullanmakta olduğun mail bir kenarda dursun mu diyorsunuz? Üyelikleri geçirmek kolay başlı başına birkaç yer kullanıyorum aktarması zor olmaz.
Öncelikle mail adresiniz ile üyeliğiniz olan bütün sitelerin listesini çıkarmanızı öneririrm.
Hepsinin listesini bilmiyorum asıl geçme nedenim bu. Gereksiz yerlere olan ve kapatılmayan üyelikler. Ama aktaracağım sitelerin listesini hazırlayabilirim.

Bir sorum daha olacak Youtube kanalımı nasıl aktaracağım hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz? Ek olarak eski mail'imin üye olduğu yerler bana sıkıntı yaratabilir mi?

Gmail hesabı silme işlemini başlattıktan 2 ay sonra siliniyor. Youtube, drive da vs. videolarınız varsa onun yedeğini alabilirsiniz.

Gmail hesabı silme işlemini başlattıktan 2 ay sonra siliniyor. Youtube, drive da vs. videolarınız varsa onun yedeğini alabilirsiniz.
Peki Youtube hesabımı bozmadan aktarmanın bir yolu var mı? Benim için önemli olan önerilenlere çıkanlar ve dinlediğim şarkıların hiç bozmadan devam etmesi.

Peki Youtube hesabımı bozmadan aktarmanın bir yolu var mı? Benim için önemli olan önerilenlere çıkanlar ve dinlediğim şarkıların hiç bozmadan devam etmesi.
Dinlediğin şarkıları playlist yapıp diğer hesabından takip edebilirsin. Zaten 3-5 şarkıdan sonra anasayfan ona göre şekillenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı