Yeni çıkan çoğu oyun kırıldı

Hangi anti-virüsü kullandığınızı bilmiyorum ama Windows Defender kullandığınızı varsayıyorum. Adamlar kırdıktan sonra karşılığını istemez mi? Herkes ister, bu yüzden adamlar oyunu virüssüz paylaşmaz. Azıcık mantık lütfen. :)
Gerçekten bilinen scene gruplarının elinden çıkmış ve ellenmemiş korsan oyunlar genelde zararlı içermiyor. Zaten scene gruplarının maddi bir kaygısı yok, zevk için kırıyorlar oyunları. Hep bir rekabet içindeler. Parayı da sitelerindeki reklamlardan kazanıyorlardır. İsterseniz aşağıdaki videoları da izleyebilirsiniz bu konu hakkında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haha, korsan bekleyen arkadaşların çoğu üniversite dönemine girmemiş. Girenler de meslek veya ticaret bilgisi olmayanlar sanırım.

Yazılımcılar arasında zaten bilindik mevzu. Bilirler emek verip uğraştığı projenin korsan dağıtılmasının ne demek olduğunu.

Onun haricinde meslek kaygısı güdenler de anlar. Anlamayanlar için kısa özet, sizin 25 dolara yapacağınız işi 1 dolara yapan eleman bulduklarında sizi bir kenara atar tazminatınızı verip kışkışlarlar. Siz de köşeye çekilip zırlarsınız neden atıldım ya diye.

1 dolara çalışan elemana da söversiniz bu kadara çalışılır mı diye. Sonuç olarak işinizden de olup iş bulamıyorum diye ağlarsınız kenarda. Durum bundan ibaret.

Daha aklı ermeyen arkadaşlar bana sövecek kızgın atacaklar. Bunları bilerek yazıyorum. İleride isterseniz bilim adamı olun. Sizin buluşunuzu kopyalayıp Nobel alan arkadaşınıza nasıl saydırırsanız, korsan dünyasında da aynısı geçerlidir.

Son olarak, oyunların parası yüzünden korsan kullanarak yapımcıları cezalandırıyorsunuz. Adamlar 50 dolara oyun çıkartıyor, burada 400TL diye almıyorsunuz.

Suçlu olan yapımcı mı, yoksa kur farkının sorumlusu mu? İyi günler efendim.

RDR2'nin kırılmasını tek bekleyen ben olamam. Kırsa kırsa CPY kırar.

GTA6 çıksın diye ayağına yapıştığın firmaya hakaret bu.
Korsan konularında korsanı kötüyelenler burada gelmiş korsan oyun linki istiyor...

Ben mi?
Hayatımda korsan linki istemedim, bu forumda verenleri raporladım ve hiç korsan kullanmadım.
RDR 2'yi kıracak babayiğit yok daha. Kırılmaz o oyun, daha çok zamanı var.

Kıracak babayiğit varsa söylesin, yarın tabutu kalkar.

GTA6 çıksın diye ayağına yapıştığın firmaya hakaret bu.

Ben mi?
Hayatımda korsan linki istemedim, bu forumda verenleri raporladım ve hiç korsan kullanmadım.

Kıracak babayiğit varsa söylesin, yarın tabutu kalkar.
GTA 6 çıkaracak diye firmanın ayağına yapışıyorsan ve bunu sanki sana iyilik yapıyormuş gibi algılıyorsan o senin sorunun. Yarın bir gün GTA 5'in suyu çekilince tıpış tıpış çıkaracaklar zaten.

Yeni çıkan oyunları alacak param yok, ve alsam da kaldıracak bilgisayarım yok.
Bu yüzden şifresi değişme ihtimali olan hesapları satın alıp GeForce Now üzerinden oynuyorum. (Türk sitesi, 10-20 TL aralığında.)

Geri
Yukarı