Yeni çizgi diziler neden bu kadar berbat?

Gülhane Gazozu

Hectopat
Yeni çizgi diziler neden bu kadar berbat? Benim canımı çok sıkan bir mevzu çünkü çizgi dizi izlemeyi çok seven biriyim. Peki neden eski kalite de yeni çizgi diziler yapılmıyor ya da yapılamıyor? Özellikle CN yönünden bakılacak olunursa berbat bir konumda. Son 5 yıla bakacak bile olursak hiçbir zaman Regular Show, Advanture Time, Gumball, Samuray Jack, Camp Lazlo, Uncle Grandpa kalitesinde bile güzel içerikler yaratamıyorlar. gelecek nesiller açısından özellikle çok kötü bir durum. Umarım bu düzelir sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çizgi diziler neden bu kadar berbat? Benim canımı çok sıkan bir mevzu çünkü çizgi dizi izlemeyi çok seven biriyim. Peki neden eski kalite de yeni çizgi diziler yapılmıyor ya da yapılamıyor? Özellikle CN yönünden bakılacak olunursa berbat bir konumda. Son 5 yıla bakacak bile olursak hiçbir zaman Regular Show, Advanture Time, Gumball, Samuray Jack, Camp Lazlo, Uncle Grandpa kalitesinde bile güzel içerikler yaratamıyorlar. gelecek nesiller açısından özellikle çok kötü bir durum. Umarım bu düzelir sizin düşünceleriniz neler?
Kimse artık televizyon izlemiyor, izleyenlerin yaş kitlesi ise daha ilkokula başlamadan bitiyor. Sonra çocuğun eline bir tableti tutuşturuyorlar haydi yallah.
Gelirse Disney tarafına gelir CN Türkiye öleli yıllar oluyor. Anime dene

Kimse artık televizyon izlemiyor, izleyenlerin yaş kitlesi ise daha ilkokula başlamadan bitiyor. Sonra çocuğun eline bir tableti tutuşturuyorlar haydi yallah.
Gelirse Disney tarafına gelir CN Türkiye öleli yıllar oluyor.
Haklısınız , anime izliyorum zaten de bu son dönemlerde takip etmeyi falan bıraktım.

Çünkü yeni çizgi diziler reklam amacli yapiliyor. Ne kadar çok çocuk çekersen o kadar çok para kazanırsın mantığında.

Yeni çizgi diziler neden bu kadar berbat? Benim canımı çok sıkan bir mevzu çünkü çizgi dizi izlemeyi çok seven biriyim. Peki neden eski kalite de yeni çizgi diziler yapılmıyor ya da yapılamıyor? Özellikle CN yönünden bakılacak olunursa berbat bir konumda. Son 5 yıla bakacak bile olursak hiçbir zaman Regular Show, Advanture Time, Gumball, Samuray Jack, Camp Lazlo, Uncle Grandpa kalitesinde bile güzel içerikler yaratamıyorlar. Gelecek nesiller açısından özellikle çok kötü bir durum. Umarım bu düzelir sizin düşünceleriniz neler?

Çocuklar için üzülüyorum ama neyse ki yetişkinler, genç yetişkinler ve ergenler için animeler var.
Demon slayer veya Hunter x Hunter gibi serileri televizyona getirseler çok tutar halbuki.

MPAA sınıflandırma sisteminin gün geçtikçe daha sıkı hale gelmesinden kaynaklı.

Kısacası Amerika yüzünden 😄

Aslında bazı çizgi diziler bizim ülkeye geç geldi, Boomerang bile 2016 yılında geldi.

Bazı çizgi diziler bizim ülkede yayınlanmadı,onları izlemeni tavsiye ederim.

Şimdiki diziler daha çok izleyen kitleye hitap ediyor.İzleyen kitle de zaten 0-7 yaş aralığı.Pek birşey beklememek lazım.

Geri
Yukarı